verze pro tisk

Vířivé vany české kvality

16. srpen 2012

Hydromasáže patří mezi velmi účinné procedury, které pomáhají lidskému organismu. Člověk, který pravidelně využívá vířivé vany, se cítí odpočatě, nepostrádá energii a navíc se jeho tělo zbavuje i různých bolestí.

Účinky vířivé vany

Použití vířivé vany má jednoznačně prokazatelné pozitivní účinky na lidský organismus. Vodní trysky, které způsobují vířivé proudy, pomáhají regenerovat tělo. Vířivky se proto velmi odporučují při různých rehabilitacích po úrazech. Vířivé vany však působí pozitivně i na únavu člověka, kterou dokáží velmi efektivně odstranit. Ne nadarmo se říká, že člověk z vířivky vychází skoro jako znovuzrozený.

Výhoda domácí vířivky

Vířivé vany jsou dnes běžnou součástí různých salonů krásy a samozřejmě i bazénů a aquaparků či vodních center. Chodit každý den do veřejné vířivky však není příliš praktické, mnohem lepší variantou je pořídit si vířivou vanu přímo domů. Vířivé vany se vyrábějí v různých velikostech a tvarech, není tak nutně zapotřebí mít doma příliš mnoho prostoru, postačí kousek volného místa v koupelně, případně pak ve speciální místnosti, kde je lze napojit na vodu a odtok. Domácí vířivky pak můžeme využívat kdykoliv. Je skvělé, pokud si lehneme do vířivky poté, co jsme přišli unavení z práce, výbornou záležitostí je použití vířivky před spaním, kdy se tělo i mysl dokonale uvolní.

Moderní vířivky Albixon

Při pořizování vířivky lze doporučit produkty firmy Albixon. Tato česká společnost funguje na trhu s vířivými vanami již plných 20 let. Vířivky Albixon mají velmi propracovaný design a hlavně funkce. Je to umožněno tím, že firma má vlastní vývojové centrum, kde se neustále pracuje na zlepšování technologie vířivé vany. Vířivé vany Albixon tak mají krom jiného dokonale synchronizované vodní trysky, které s maximální účinností pomáhají při masáži a celkové regeneraci těla.

Vířivé vany Albixon si lze vybrat a objednat přes webové stránky společnosti Albixon, které naleznete na adrese albixon.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

9HlnZKEa1

pondělí, 13. červenec 2015
20:08

Jani pare1da, ty holt na co se1hneš.... i ten chlap se Ti povedl :) Je1 neachla muže jednou vype1rat nepovedenfd kousek a když hořekoval, že to bude dělat hodiny, zjistila jsem že pe1re1čkem medsto pe1re1ned steh po stehu vytahoval, chude1ček....ale snažil se.


posted by: 9HlnZKEa1 (exmr2i6gq(a)outlook.com) [Odpovědět]