verze pro tisk

Stylové nakupování s hromadnými slevami

29. březen 2011

Při nakupování po internetu lze narazit i na velmi výjimečné akce, díky nimž je možné si určité produkty zakoupit s výraznými slevami.

Vysoké slevy

Pro slevy byly vytvořeny takzvané slevové portály ( jedním z nejznámějších je například slevový portál Zapakatel), které umožňují nákupy s hromadnými slevami. Jedná se o fenomén, kdy firmy nabízejí nějaký svůj výrobek či službu za výraznou, mnohdy i třeba 90% slevu a jedinou podmínkou je dosažení určitého počtu lidí, kteří o takovýto nákup projeví zájem.

Zakoupený voucher uplatníte u prodejce

Hromadné slevy jsou velmi výraznou vzpruhou a výbornou alternativou ke klasickému nakupování. Pokud je sleva aktivována, tedy projeví o ni zájem potřebný počet lidí, pak si za velmi příznivé ceny zakoupíte voucher na službu či zboží, který následně v určitém termínu ( nejčastěji se jedná o půlrok) u prodejce uplatníte.

Nejčastější hromadné slevy

Hromadné nákupy nejčastěji nabízí různé stravování ( obědy, večeře) se slevou, pobyty se slevou či třeba masáže a různé další wellness produkty, ale čas od času se zde objeví i netradiční akce, různé adrenalinové sporty atd.

Slevy se vyplatí pečlivě sledovat každý den

Hromadné slevy jistě mají svoje kouzlo, nicméně vždy je potřeba, aby o daný produkt se slevou projevil zájem dostatečný počet lidí. To však v drtivé většině případů nebývá žádným problémem, ba naopak. Mnohdy je třeba slevové portály sledovat pečlivě a pravidelně tak, aby Vám žádná sleva neunikla, neboť často pro velký zájem zákazníků dávají firmy jen omezený počet voucherů, který lze na konkrétní slevu využít.

Hromadné nákupy nyní prostřednictvím slevových portálů probíhají již v několika desítkách českých a také slovenských měst, takže je může využít prakticky každý. Nejčastěji jsou samozřejmě v kurzu Slevy Praha a Slevy Brno.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

rtnRN5phqTm

čtvrtek, 20. říjen 2016
00:16

We are a gaggle of volunteers and starting a new scheme in our community. Your site offered us with useful information to paintings on. Yo72#8&1u;ve performed an impressive process and our whole neighborhood will be grateful to you.


posted by: rtnRN5phqTm (vjgchz0vk(a)outlook.com) [Odpovědět]