verze pro tisk

Potřebujete odpočinek? Zkuste wellness víkend

27. prosinec 2010

Cítíte, že byste si potřebovali odpočinout od každodenních starostí? Líbí se vám představa nechat se několik dní rozmazlovat a nemuset se o nic starat? Bazén, masáže, koupele, to je to při čem si odpočinete? Pak se vydejte na wellness víkend.

Kam na wellness víkend

Wellness pobyty již nejsou výsadou pouze lázní. Wellness víkend si můžete užít v luxusních hotelích nebo v rodinných horských penzionech. Relaxovat a odpočinout si můžete také ve specializovaných wellness centrech, kde se o vás postará vyškolený personál.

Tipy na wellness víkendy

V současné době je nabídka wellness pobytů velmi široká, je tedy možné vybrat si víkend přesně podle vašich představ i cenových možností.

Romantická noc pro dva

V oblasti Adršpašsko-teplických skal můžete prožít jednu nezapomenutelnou noc s vaším partnerem. Po příjezdu vás bude čekat láhev sektu, ubytování v luxusním pokoji, a soukromá aromatická koupel s hydromasáží.

V ceně ubytování je snídaně formou švédského stolu, parkování u hotelu, využití internetu. Hotel dále nabízí další wellness procedury jako je finská sauna, krytý bazén, široké spektrum masáží a další. A to vše za cenu 3 840 Kč.

Pro sportovce – Víkend s golfem v Krkonoších

Aktivní odpočinek je pro vás to pravé? Pak spojte wellness procedury s golfem a horským vzduchem. Ubytováni budete ve 4* hotelu přímo na golfovém hřišti.

Kromě golfu vás čeká:

  • masáž šíje a zad
  • aromaterapeutická perličková koupel
  • soukromá vířivka s lahví sektu
  • volný vstup do bazénů, saun a vířivek
  • luxusní ubytování se snídaní a welcome drink

To vše za cenu 9 120 Kč, a samozřejmě pro dvě osoby.

Rodinný víkend v aquaparku a Zoo

Chcete udělat radost nejen sobě, ale i svým dětem? Jeďte na víkend do pražského aquaparku.

Balíček zahrnuje:

  • ubytování v rodinném apartmá v areálu aquaparku pro 2 dospělé a 2 děti do 15let s polopenzí
  • neomezený vstup do aquaparku a fitness centra
  • vstupenku do Zoo Praha a výlet do Botanické či Dendrologické zahrady včetně občerstvení
  • zdarma župan a pantofle
  • dopravu ze stanice metra Opatov a zpět

Zároveň vás na pokoji čeká dárek od pracovníků centra jako památka na víkend. Za cenu 10 680 Kč si celá vaše rodina tento pobyt užije v jakémkoli ročním období.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Eliška

úterý, 24. říjen 2017
16:34

Nechat se někde celý víkend rozmazlovat by bylo bezva. :) Moje velká slabost jsou masáže (klidně i trochu odvážnější). Zrovna se snažím přemluvit přítele, abychom si sem šli zkusit erotickou masáž pro páry. Zatím docela váhá, ale když nás budou masírovat dvě holky, tak snad kývne. :D


posted by: Eliška (eliska.kralova66(a)seznam.cz) [Odpovědět]