verze pro tisk

Netradiční a originální zážitkové dárky pro dámy

21. únor 2011

Má vaše kamarádka, přítelkyně nebo maminka v nejbližší době narozeniny? Nebo slavíte s partnerkou výročí a chcete jí věnovat originální dárek? Každoroční parfémy, květiny, či bonboniéry chcete letos obměnit? Věnujte jí luxusní zážitky jako dárek.

Zážitkový dárek pro každou ženu

Nabídka zážitkových dárků je velmi pestrá. Naleznete v ní nápady jak pro sportovně založené ženy, tak vyznavačky pohody a wellness. Také věkově není váš výběr omezen. Pro 80 letou babičku vyberete zážitek stejně dobře, jako pro slečnu v pubertě. Nevšední dárek si jistě užijí, a hlavně na něj budou mít celoživotní vzpomínky. Můžete využít některých tipů zážitkových dárků.

Akrobatický zážitek pro adrenalinové nadšenkyně

Pokud má oslavenkyně pro strach uděláno, a naopak se do všeho nebezpečného a adrenalinového řítí po hlavě, máte široký výběr adrenalinových dárků. Můžete zvolit z bungee jumping, tandemový seskok, lanové překážky a další. Co když už tohle ale zkusila? Pak vyzkoušejte zážitkový dárek ve formě akrobatického létání.

Pokud se oné slečně nedělá špatně i při pouťových atrakcích, tohle si zaručeně užije. Adrenalin, extáze, pocit strachu, to vše je součástí. Bude jako piloti na předváděcích leteckých dnech po obloze kroužit hlavou dolů, vyzkouší si střemhlavý pád a následné prudké otočení, rychlost okolo 300km/h, a mnoho dalších. Země se najednou ocitne nad hlavou, napravo, nalevo. Stane se na chvíli akrobatem v oblacích.

Masáž pro klidnou relaxaci

Jestliže by dáma adrenalinové zážitky neocenila, vyberte jí některou z wellness procedur. Po dnech plných těžkých pracovních úkolů a stresu si každá z nás ráda odpočine a nechá se hýčkat. Tipem pro vás může být například zážitkový dárek Havajská masáž Lomi lomi. Velice oblíbené jsou také klasické lázeňské pobyty.

Masáž vychází z technik, které se zrodily na Havajských ostrovech. Řadí se k těm nejoblíbenějším relaxacím. Masáž probíhá nejen pomocí prstů a dlaní, ale masérka používá i předloktí a lokty. Je pomalá, podle havajského způsobu napodobuje pohyb vln v moři. Zážitek ve formě této masáže odstraní psychickou i fyzickou nepohodu, prokrví celý organismus, zlepší imunitní systém či samozřejmě uvolní napětí ve svalech.

Gurmánský zážitek pro milovnici jídla

Pokud se nechcete vzdát představy věnování dobrého jídla, zkuste to trošku jinak. Je-li dáma milovnicí netradičních jídel, darujte jí speciální gurmánský zážitek. Vyberte kuchyni, kterou má ráda(thajskou, japonskou..) a pozvěte kuchaře domů. Spolu s ním pak oslavenkyně může připravit luxusní večeři, a tedy i konečně odhalit tajemství přípravy. A nebo může nechat přípravu na odborníkovi, a jen si užít skvostného jídla.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!