verze pro tisk

Jak bojovat s bolestí zad

19. leden 2012

Bolestmi zad dnes trpí velké procento populace. Překvapivé je, že se tento jev začíná objevovat i u velmi mladých lidí. Může to být způsobeno nezdravým životním stylem, nedostatkem pohybu a také vrozenými vadami těla. V případě, že bolest zad začíná člověka už příliš obtěžovat a limituje jej při běžných denních činnostech, je nejvyšší čas si zajít k doktorovi. Abychom předešli této situaci, je dobré chodit do salonů a wellness center na masáže a další procedury, které dokáží efektivně uvolnit svalstvo a odlehčit páteři, takže bolest zad se projeví jen minimálně.

Masážní lehátko může velmi účinně pomoci s problémy se zády

Při bolesti zad je dále vhodné si domů pořídit vlastní masážní lehátko. V tomto směru lze doporučit kupříkladu masážní lehátko CERAGEM, které v sobě kombinuje několik alternativních lékařských praktik, jako jsou masáže, termopunktura, chiropraxe či léčba léčivými kameny. Díky tomu je účinek tohoto masážního lehátka velmi pozitivní. Při pravidelném užívání má jeho majitel mnohem méně problémů s bolestmi zad, páteře či kloubů.

Bolest zad nepodceňujme

Bolest zad rozhodně nelze podceňovat. Může to totiž být předzvěst mnohem větších zdravotních komplikací, které často mohou mít trvalé následky. A i zde platí, že nejlepší je prevence. Pořízením masážního lehátka si budeme moci každý den dopřát kvalitní masáž, která zamezí vzniku bolesti zad. Masážní lehátka CERAGEM jsou v tomto směru velkým pomocníkem, jehož služby ocení snad úplně každý.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

6pNZlk7lMy

úterý, 3. červen 2014
23:25

Dobrfd den, všichni tady pedšete, co me1 člověk udělat (zajedt k obvodnedmu le9kaři), ale o všechno se mused člověk doprošovat, je1 jsem po oprceaižlučnedku 4 roky, medve1m 3x až 4x do roka koliky, jako bych ani žlučnedk neměla vyoperovanfd, může mě někdo poradit, co me1m dělat,když držedm neuste1le dietu, nemohu jedst ani zeleninu, ani ovoce, ani luštěniny, takove9 ty rady zdravě jedst je na nic, když trpedte neuste1le bolested a ani se nemůžete najedst. Me1m za sebou sono břicha, endoskopii žaludku, vyšetřened průchodnosti žlučnedkovfdch cest a vůbec nikdo se nepozastavuje nad tedm, proč takove9 bolesti neuste1le me1m. Je to prfd postcholecystektomickfd syndrom, ale s něčedm takovfdm se nechci smedřit, laparoskopicke1 operace je jen pro někoho, ale ne pro všechny, le9kaři by měli zodpovědně rozhodovat, kdo je adeptem na takovou oprceai, měla jsem chronicke9 proble9my se žlučnedkem ještě před operaced snad 15 let a chtěla jsem klasickou oprceai, protože jsem se obe1vala, že nebudu medt vyčištěny žlučove9 cesty, proto si mysledm, že bolesti me1m z tohoto důvodu, ale nejsem le9kař, tak to nemohu 100% tvrdit, kdo mi pomůže, kam se me1m obre1tit, to me1m medt svůj život neuste1le v bolestech, tak to je na mašli.


posted by: 6pNZlk7lMy (opsa1k7sl(a)outlook.com) [Odpovědět]