verze pro tisk

Elektronické cigarety: zbavte se závislosti na kouření

10. červenec 2012

Přestat kouřit není snadné. V mnoha případech se to ani opakovaně nepodaří. Současnou pomůckou, která by mohla přinést revoluci do odvykání jsou elektronické cigarety. Ušetřete si starosti, peníze i zdraví s moderními elektronickými cigaretami.

Elektronické cigarety mohou nabídnou něco extra každému kuřákovi. Pokud chcete přestat, můžete si kvůli přesnému dávkováním snižovat nikotin a tím se postupně závislosti zbavit. V případě, že přestat nechcete, můžete elektronické cigarety využít z ekonomických důvodů, ale i z pohodlnosti. Současné elektronické cigarety zastoupí jednou náplní o objemu 20 ml 250 až 300 cigaret. Navíc náplň stojí necelých 500 korun. Vzhledem k úspoře se vyplatí investovat i do mírně dražší elektronické cigarety, Vhodnou volbou je například in Intellicig EVOlution Black s cenou pod 1 100 korun. Tato elektronická cigareta je v žádané černé a vypadá opravdu luxusně.

Ať už se na význam elektronické cigarety koukáte jakkoliv, pro kuřáka má jednu velkou výhodu, je zdravější. U obyčejné cigarety dochází ke spalování nejenom tabáku. Ovšem i přes zdravější formu je třeba dbát na to, že stále máte (elektronickou) cigaretu s dávkou nikotinu, který je velmi návykový.

Snižte závislost na nikotinu

Závislost na nikotinu může způsobovat problémy. Tím myslíme především nekuřácké lety, místa se zákazem kouření a podobně. Přestat kouřit kvůli důležité události je pro některé jedince již nemožné. Řešení je elektronická cigareta a postupné snižování dávky nikotinu. Jedná se o dlouhodobé, ale velmi účinné řešení.

V případě zájmu lze závislost na nikotinu naprosto odstranit. Nenechte si kazit život kouřením, rozhodněte se pro správnou volbu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!