verze pro tisk

Andropharmia Vigor: pro delší a kvalitnější erekci

14. říjen 2012

Trpíte impotencí čí nedostatkem sexuální touhy? Věřte tomu, že tyto problémy řeší více mužů. Důležité je přistoupit k cestě, která vám pomůže se těchto nepříjemností zbavit. Říkáte si ale, jak přemoci impotenci a přitom neužívat nezdravé prášky plné chemie? Vyzkoušejte přírodní doplňky stravy, které mají mnoho pozitivních účinků na váš organismus.

Delší a kvalitnější erekci vám zajistí Andropharmia Vigor, který dokonce působí i proti ženské frigiditě. Je to čistě přírodní přípravek a tudíž nezatěžuje váš organismus. Užívá se podle informací v příbalovém letáku. Jeho hlavní složkou je Maca peruánská, která zvyšuje libido a chuť na sex. Mimo jiné pozitivně působí na mužskou prostatu. Další rostlinou, která se podílí na složení tohoto doplňku stravy je Muira puama. Ta je známá jako silné afrodisiakum.

Andropharmia Penis: doplněk stravy čistě pro muže

Existuje samozřejmě více přípravků, které mohou vyřešit váš problém. Rozhodně si vyberte přírodní léky. Ty nezatěžují organismus a hlavně mají více příznivých účinků. Vhodný je Andropharmia Penis, který dokáže zvýšit hladinu testosteronu v organismu a to až o 30 %. Za výsledek to má zvýšení sexuální výkonnosti a touhy. Dochází k prodloužení erekce a oddálení ejakulace, takže jistě potěšíte svou partnerku.

A jakým složením se pyšní tak mocný doplněk stravy? Jeho tajemství tkví zejména v kotvičníku (Tribulus Terrestris) a škornici šípolisté. Obě tyto rostliny dokáží velmi pozitivně ovlivnit váš sexuální život. Užívání přípravků z řady Andropharmia vám přinese lepší chvíle v ložnici a navíc zvedne vaše sebevědomí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Zt4r6IqO0Fe

čtvrtek, 20. říjen 2016
00:19

As Charlie Sheen says, this article is "WNN!INGI"


posted by: Zt4r6IqO0Fe (xokvjlvm1y(a)outlook.com) [Odpovědět]