verze pro tisk

Zábava pro zimní dny - herní konzole

11. únor 2012

Venku panují kruté mrazy a ven se dá jít jen v pořádně teplém oblečení. Není divu, když si většina z nás v tuto dobu raději hledá zábavu doma, kde hřeje topení a do nosu nás neštípá mráz. Příjemnou zábavou se může stát kupříkladu hraní her na počítači či herních konzolách. Zdaleka nejoblíbenějšími jsou xbox 360 konzole a samozřejmě také PS3 konzole.

Právě PS3 hry a xbox360 kinect hry poskytují skvělou zábavu a uvolnění během chvil, kdy nemusíme do školy či do práce. O víkendu, kde venkovní teplota hluboko pod bodem mrazu, si tak nemusíme díky PS3 složitě hledat jinou zábavu.

PS3 konzole

PS3 konzole, jak už její název napovídá, je třetí generací, která je dovedena takřka k dokonalosti. Má velmi kvalitní chladící systém, tělo konzole je vytvořeno v moderním „hávu“ a je daleko tenčí a lehčí nežli předchůdkyně této série. PS3 má dále mnohem větší kapacitu, která se zvýšila až na 320 GB, její uživatel tak může využívat mnohem více her, fotografií či hudby.

Legendární Duke Nukem pro PS3

Na PS3 konzolu existuje celá řada skutečně zajímavých her. Doporučit lze například hru Duke Nukem Forever. Ta je určena zejména těm z nás, kteří si s legendu jménem Duke Nukem hráli již v počátcích PC her. Tentokráte však Duke Nukem přichází s naprosto moderním designem a skvělou grafikou, která potěší snad každého milovníka stříleček a drsného humoru.

Xbox 360 konzole či PS3 konzole jsou skvělou volbou při dlouhých zimních večerech. Alespoň na chvíli se tak zbavíme myšlenek na mráz s sníh, který nás teď všude obklopuje.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!