verze pro tisk

Valentýn: Jakým dárkem překvapit partnera?

19. leden 2011

Teprve před několika týdny jsme se vzpamatovali z vánočního maratónu a před námi je další sváteční den. Svatý Valentýn už pomalu klepe na dveře. Stále nevíte, čím tentokrát obdarujete svého milého? Pak se pojďte podívat na tipy, co darovat k Valentýnu.

Hravý Valentýn

Snad v každém muži se skrývá malý kluk, kterému se u nové hračky rozzáří oči. Pokud takového máte doma, věnujte mu unikátní model helikoptéry. Díky svým vlastnostem patří k ojedinělým na našem trhu. Na létání nepotřebuje moc prostoru, takže i v nepříznivém počasí s ním může váš milý poletovat třeba po kuchyni.

Nebo dává váš partner přednost autíčkům, lodím nebo tankům? Vybírat můžete z nepřeberného množství RC modelů.

Valentýnský dárek pro milovníky zimy

Patří váš partner spíše k těm, kterým vyhovují současné zimní teploty? Nemusí kvůli tomu jezdit na Sibiř, pošlete ho do polária. Teplota se tam pohybuje v rozmezí od -110 do -160 stupňů Celsia. Pod dohledem lékařů tam stráví 2-3 minuty, po nichž bude následovat 20minutové cvičení.

Aby šok po vylezení z mrazu nebyl tak velký, po proceduře je pro vašeho partnera připravena 50minutová valentýnská relaxace v solné jeskyni.

Valentýn pro dobrodruhy

Miluje váš partner adrenalin? Leze po skalách, létá na padáku a chtěl by se pustit do bungee jumpingu? Pak jsou ta pravá volba zážitkové dárky. Dopřejte bungee jumping. Váš partner bude po seskoku jako kyvadlo létat ze strany na stranu v cca 100 kilometrové rychlosti.

Nemusíte mít obavy, vše se děje pod dohledem zkušených „letců“ a s pomocí nejkvalitnějšího vybavení. Ale pozor – jedná se o velmi návykovou záležitost, a jakmile to jednou vyzkouší, nebude chtít přestat. A pokud máte odvahu i vy, seskok je možné užít si i společně v tandemu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!