verze pro tisk

Tipy jak prožít silvestra 2010

21. prosinec 2010

Silvestr je tady za pár dní. Nevíte ještě, jak ho letos prožijete? Ale zároveň víte, že se vám nechce zůstávat doma s mísou chlebíčků a nudným televizním programem? Podívejte se na tipy, jak oslavit rok 2011!

Silvestr 2010 na horách

Je to sice na poslední chvíli, ale některé horské chaty a hotely mají ještě volná místa na Silvestra. Oslavit nový rok na horách má hned několik výhod. Uniknete každodennímu stereotypu, odpočinete si fyzicky i psychicky a uděláte něco pro své zdraví.

Volná místa na Silvestra má ještě například Chata nad Pecí pod Sněžkou v Krkonoších. Silvestrovské odpoledne můžete strávit na sjezdovce. Večer je pak připraven raut, přípitek, večeře a živá hudba pro dokreslení silvestrovské atmosféry. To vše v ceně týdenního silvestrovského pobytu. V Jizerských horách má volno například hotel v Josefově Dole, na Šumavě pak například Hotel v Hořicích nebo v Petrovicích.

Silvestr v restauraci

Pokud máte oblíbenou restauraci, zjistěte, zda na Silvestra nepřipravila speciální program oslavy nového roku. Většina dobrých restaurací připravuje speciální silvestrovské menu, v němž nechybí řada specialit a novoroční přípitek. Někdy je zajištěna i živá kapela a taneční prostor.

Silvestr v divadle

Řada divadel pořádá speciální silvestrovská představení plná zábavy a humoru. Jestliže rádi chodíte do divadla po celý rok, proč ho nenavštívit také na Silvestra? Zpravidla se hrají odpolední představení a někdy je připraven i přípitek s herci.

Silvestr na chalupě nebo chatě

Zorganizovat oslavu nového roku s přáteli nemusí být vůbec náročné. Důležité je mít vhodný prostor. Můžete je pozvat do svého bytu, ale mnohem lepší bude, pokud společně vyrazíte na chatu nebo na chalupu na prodloužený víkend.

Zajištění jídla a pití si rozdělte – domluvte se, že každý přinese láhev oblíbeného pití a jídla. Večer pak můžete společně připravit chlebíčky a další silvestrovské občerstvení. Abyste se večer nenudili, připravte si společenské hry, které si zahrajete. Půlnoc pak můžete jít přivítat ven.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!