verze pro tisk

Satelitní technika do vaší domácnosti

17. říjen 2011

Satelitní přijímače nám umožňují jednoduše sledovat stovky televizních programů přímo u nás doma. Z dnešní mladé generace si asi málokdo vzpomene, že dříve byla většina z nás odkázána na vysílání přes anténu, kdy se daly chytit jen české a slovenské programy, maximálně pak také stanice ze sousedních zemí. Satelitní technika znamenala v tomto smyslu velký posun, dnes si tak bez problémů můžeme vychutnat televizní pořady ze stanic z druhého konce světa.

Satelitní komplety

V prodejnách jsou běžně k dostání celé satelitní komplety, které umožňují neomezený příjem českých a slovenských televizních programů z družice. Při použití jediné paraboly se navíc dají přes satelitní komplety sledovat také zahraniční programy. Každý satelitní komplet v sobě zahrnuje satelitní přijímač, dálkové ovládání, parabolu, konvertor, SCART kabel, koaxiální kabel a dekódovací kartu.

Prodejce satelitní techniky

Satelitní technika je k dostání například v internetovém obchodě omko.cz. Omko je předním maloobchodním i velkoobchodním dodavatelem televizní a satelitní techniky, pomocí níž lze zajistit sledování mnoha televizních stanic a programů. V nabídce omko.cz naleznete satelitní přijímače a satelitní komplety, dále pak také potřebné dekódovací karty či televizní antény.

Satelitní komplety se hodí lidem, kteří nemají přístup například ke kabelové televizi a nechtějí být omezováni ve sledování televizních stanic. Díky satelitu si budete moci vychutnávat skvělou zábavu kdekoliv a kdykoliv, a to v mnohem větší míře, nežli jste byli doposud zvyklí. Navštivte eshop omko.cz a pořiďte si satelitní techniku za vynikající ceny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!