verze pro tisk

RC letadla: Vyberte si na hraní ten správný model

20. leden 2011

Měli jste někdy ten velký sen řídit nějaký velký dopravní prostředek? Například loď, letadlo nebo vlak? A co byste řekli na to, kdyby vám někdo nabídl možnost řídit menší letadlo? Možná vám to připadá směšné, ale je to doopravdy možné! S RC modelem!

Splňte si sen s RC modelem

Téměř každý sen lze splnit. A to třeba i ten o pilotování letadla. Ke splnění vaší touhy napomohou RC letadla. Tyto zmenšené modely letadel vám budou poskytovat skvělé zážitky a mnoho hodin zábavy! Pokud si létání s nimi oblíbíte, mohou se i z vás stát praví profesionálové!

Typy RC letadel

Mezi základní rozdělení RC modelů letadel na dálkové ovládání patří dvou-kanálové RC letadla pro začátečníky a modely pro pokročilé modeláře. V těchto dvou základních kategoriích je několik rozdílů. Ten nejznatelnější je v ceně modelů.

RC modely pro začátečníky jsou znatelně levnější a jsou opravdu vhodné pro lidi, kteří s RC modely létat začínají. Ovládání RC modelů pro začátečníky je o dost jednodušší a teprve když si osvojíte základy v této kategorii, je dobré začít uvažovat o modelu pro pokročilého modeláře.

RC modely pro laiky a profesionály

Rádiově ovládané modely letadel se dále také dělí podle toho, kde je chcete používat. Pro létání v uzavřených a těsnějších prostorech jsou určena menší letadélka. Naproti tomu existují velká, tzv. profi letadla, která jsou využitelná především pod širým nebem, na rozlehlých loukách, popřípadě jiném velkém volném prostoru.

Profi RC modely se nejen cenově projevují na jiné úrovni. Jejich veškeré vybavení od dálkového ovladače, typu, velikosti až po parametry RC letadla jsou ve většině případů vyšší kvality a jejich užívání nemusí být jen občasným koníčkem. Tyto RC modely se dají využít na nejrůznějších závodech, soutěžích a především pro potřeby dosti zkušených modelářů, kteří se plně spokojí jen s tím nejlepším!

RC letadlo pro začátečníka

Pro začátečníky v RC modelařině se hodní například čtyřkanálové Letadlo Skyartec Cessna 182. Má hladký povrch a je vybaven ne třemi, ale čtyřmi servery! Díky tomu má skvělé dynamické vlastnosti!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

N4QbDGtGop

úterý, 3. červen 2014
13:44

You mean I don't have to pay for expert advice like this anroyme?!


posted by: N4QbDGtGop (glrertak(a)outlook.com) [Odpovědět]