verze pro tisk

Moderní televizory dokáží zobrazit i 3D

10. listopad 2011

Součástí obývacích pokojů v drtivé většině domácností jsou televize. Poskytují nám zábavu při volných chvílích, zejména o večerech a víkendech, kdy nemusíme do práce, venku panuje špatné počasí a nemáme chuť na jiné aktivity.

Pro dokonalý zážitek je nejlepší mít doma opravdu kvalitní televizi. Nabídka televizorů je dnes velmi pestrá. Klasické televizory jsou dnes nahrazovány moderními přístroji, které nabízejí dokonalý požitek při sledování filmů, seriálů či jiných televizních pořadů.

Plazmové televize

Velmi populární jsou již několik let plazmové televize. Ty se hodí zejména do větších prostorů. Obecně platí, že čím větší chceme obrazovku, tím je vhodnější zvolit právě plazmové televize namísto například LCD televizí.

LED televize

Pokud si nechceme pořídit zrovna plazmovou televizi a přitom máme požadavky na vysokou kvalitu obrazu, pak můžeme zvolit LED televize. Jedná se o televize, které mají LCD obrazovku s LED podsvícením. Tyto televize mají vynikající kontrast a jas, sledované programy tak budou opravdu v té nejvyšší kvalitě.

3D televize

Poměrně horkou novinkou, která si už ale razí cestu do českých domácností, jsou 3D televize. Ty mají schopnost zobrazit 3D obrázky z fotoaparátů, dokáží však také přehrát filmy z Blu-Ray disků. Do budoucna se dá předpokládat, že 3D televize najdou ještě mnohem větší uplatnění.

U televize dnes trávíme i několik hodin denně. I proto si zasloužíme sledovat filmy a další pořady v co nejvyšší kvalitě. Ať už zvolíme LED televize, plazmové televize či nové 3D televize, máme jistotu, že kvalita obrazu bude opravdu dokonalá. Všechny zmiňované druhy televizorů i další elektroniku lze zakoupit u významného českého prodejce na internetových stránkách eleshop.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!