verze pro tisk

Darujte nevšední zážitek

5. listopad 2011

Vymýšlet dárky je rok od roku t잚í. Pokud se s tímto problémem setkáváte i vy, tak vyzkoušejte zážitkové dárky, které zaručují úspěch. Tyto poukazy se postarají o celoživotní zážitek. Obdarovaná osoba na prožitý den nikdy nezapomene.

Nevšední zážitky jsou většinou velmi specifické. V některých případech mohou být i naučné. Znáte někoho, kdo si chce koupit statek a žít tímto životem? Pokud ano, tak ho obdarujte zážitkovým dárkem – hospodářem na zkoušku. Od rána do večera si vyzkoušíte tento těžký život plný práce. Již za jeden den budete vědět, zda něco podobného opravdu chcete.

Práce na zkoušku

Chtěli jste být popelářem, bagristou, silničářem, či snad metačem? Tyto profese byly snem mnoha chlapců. Nyní si je můžete vyzkoušet a zjistit, jaké byly vaše sny. Jeden den v roli popeláře, silničáře, bagristy, nebo metače. Tento zážitek obsahuje krátké zaškolení a následně již klasický pracovní den ve vámi zvolené profesi.

Práce na zkoušku je rozhodně dobrým zpestřením a zajímavým zážitkovým dárkem. Pokud se pro tuto kategorii rozhodnete, tak si buďte jisti, že oslavenci darujete unikátní zážitek, na který nikdy nezapomene.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

3Y9H3OPFi7

úterý, 3. červen 2014
19:41

Ten Anonym byl nick "Hledajedced", zanedcenfd Propalestinec, toho z ne1m z neregistrovanfdch dikussedch, pohe1dky o chude1cedch "Palestincedch" ach jo...Vše se točed kolem jednoho a toho same9ho, ale opět nebudu vedce rozebedrat, i když bych re1da...Jinak zne1m rčened "Historie je učitelka života, světlo pravdy"...Leč bohužel je historie věda, ktere1 se ohfdbe1 podle ideologie, již zmedněnfd izraelsko-palestinskfd konflikt, jinak ledčed ude1losti Johson, Gilbert a jinak Veselfd z Blicedch listů, nebo česko-německe9 spory, jinak ledčed ude1losti Vlk, jinak Doležal, nebo dějiny Velke9 vlastenecke9 ve1lky Sovětske9ho svazu vedene9 v letech 1941-1945, jinak ji ledčed Rusove9 a jinak třeba Američane9, nebo použited atomovfdch bomb na Hirošimu a Nagasaki, Američane9 to ospravedlňujed, Japoncům se to asi ledbed me9ně, nebo historie ledčene1 autorem Jire1skem, historie je ne1dherne1 věda, me1m ji moc re1da, je důležite1, ale bohužel je ohebne1 různfdm ideologiedm.Sama se zabfdve1m izraelsko-arabskfdm konfliktem a musedm hledat, abych nevyche1zela z braku, naštěsted brakovou literaturu nevlastnedm, tu vlastnil můj děda, když žil, ale jelikož me1m ke každe9 knize respekt, tak jsem je nevyhodila, ale odnesla na půdu jako pame1tku, jinak doma me1m moderned historicke9 knedžky neovlivněne9 nacibolševickou propagandou...


posted by: 3Y9H3OPFi7 (702sn4blq(a)outlook.com) [Odpovědět]