verze pro tisk

Airsoft: Vybavení, které pro tuto vojenskou hru musíte mít

30. prosinec 2013

Airsoft je v posledních letech stále oblíbenější vojenskou hrou. Do jisté míry je podobná populárnímu paintballu. Rozdíl oproti němu zde ale spočívá v tom, že namísto barevných kuliček se zde jako střelivo používají plastové kuličky. Také kvůli tomu je nesmírně důležité mít kvalitní výbavu, pokud si hru chcete náležitě užít a nehodláte riskovat své zdraví.

Zbraně a střelivo pro airsoft

Základním vybavením pro airsoft je samozřejmě zbraň a k němu patřičné střelivo. Bez něj se zkrátka žádný hráč neobejde. Kromě těchto pomůcek je ale nezbytně nutné se vybavit patřičným oblečením a ochrannými pomůckami.

Oblečení

Pro airsoft se doporučuje obléci si klasické vojenské oblečení. Levně jej zakoupíte, pokud navštívíte nějaký Army bazar. V army bazarech se dají sehnat velmi kvalitní věci, a to za mnohem nižší ceny, než jaké jsou u zcela nového oblečení. Nezapomeňte si koupit kvalitní kalhoty, vestu a bundu, ale také pevnou obuv.

Počítejte s tím, že oblečení, které na sobě budete mít během aisoftu, bude namáháno, musí tak být skutečně kvalitní.

Ochranné pomůcky

Velmi důležitou součástí výbavy pro airsoft jsou také ochranné pomůcky. Základem jsou kvalitní ochranné brýle. Na nich byste rozhodně neměli šetřit.

Špatné brýle vám nejen zkazí zábavu, protože skrz ně budete mít špatný výhled a prostorovou orientaci, ale také vám nemusejí dostatečně ochránit zrak při případném zásahu střelivem. Rovněž se doporučuje použít ochrannou přilbu, chrániče na klouby a lokty, případně i další pomůcky, které vám zajistí dokonalou bezpečnost.

Airsoft je moderní vojenskou hrou, která doslova pohltí každého, kdo miluje vojenství. Jedině s kvalitním vybavením ale bude skutečnou zábavou, při níž neublížíte sami sobě nebo svým spoluhráčům a protivníkům. Zdraví je vždy na prvním místě, na to v každém případě pamatujte.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!