verze pro tisk

Stylový módní doplněk - hodinky Lacoste a Tommy Hilfiger

17. leden 2012

Skvělým módním doplňkem a zároveň také praktickou věcí jsou hodinky. Zatímco dříve byly hodinky jediným zdrojem času a data, dnes se na čas díváme spíše na mobilní telefony a hodinky tak používá stále méně lidí. To je však poměrně škoda, neboť kvalitní a pěkné hodinky mohou skutečně velmi dobře doplnit celkovou vizáž člověka. Mezi jednoznačně nejpopulárnější značky patří hodinky Lacoste a také Tommy Hilfiger.

Lacoste hodinky

Pojďme si nyní blíže představit výše zmiňované značky. Hodinky Lacoste vyrábí stejnojmenná firma od první poloviny devadesátých let minulého století. jedná se o klasické i sportovní hodinky, v nichž se dobře skloubila elegance, kvalita a funkčnost. Právě důraz na kvalitu hodinek je u značky Lacoste typickým jevem. Hodinky Lacoste, stejně jako oblečení, poznáme jednoduše dle vyobrazení krokodýla, který je maskotem a logem celé značky. Sportovní hodinky Lacoste jsou vyráběny z ušlechtilé nerezové oceli a jsou vodotěsné.

Hodinky Tommy Hilfiger

Rovněž značka Tommy Hilfiger je známa výrobou oděvů. K tomu si však přidala i výrobu kvalitních hodinek, které jsou oblíbené zejména u mladší generace. Tommy Hilfiger produkuje dámské i pánské hodinky, které se vyznačují sportovním designem. Zajímavostí je, že mají minerální skla, která dobře odolávají poškrábání. Hodinky Tommy Hilfiger se dají pořídit za velmi příznivé ceny, byť se jedná o velmi kvalitní a známou světovou značku.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!