verze pro tisk

Módní značka Dolce Gabbana

9. leden 2012

Kdo se orientuje ve světě módy, ten jistě dobře zná značku Dolce Gabbana. Tato značka produkuje skvělé parfémy, zaměřuje se rovněž i na módní oblečení.

Historie značky Dolce Gabbana

Začátky značky Dolce & Gabbana sahají do osmdesátých let minulého století, kdy spolu začali spolupracovat italští módní návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Již v roce 1982 vzniklo v jejich součinnosti módní studio a poradenské centrum, o tři roky později představila tato dvojice svou první kolekci, která byla určena pro ženy. Už od začátku bylo jasné, že se Dolce Gabbana stane velmi brzo věhlasnou značkou, která bude okouzlovat svými produkty ženy po celém světě.

Dolce Gabbana se na počátku devadesátých let zaměřila také na módní oblečení pro muže. V roce 1990 vznikla pod touto značkou první kolekce pánské módy. O dva roky později pak byla jejich aktivita rozšířena i o parfémy, které jsou určeny hlavně pro mladou generaci. Dnes je značka Dolce Gabbana skutečně špičkou v oblasti značkového oblečení a parfémů.

Dolce Gabbana v obchodě MilanFashion

Značkové oblečení a další produkty od Dolce Gabbana a mnoha jiných návrhářů a výrobců lze pořídit v internetovém obchodě MilanFashion. Jedná se o obchod, který dováží 100% originální produkty, v žádném případě nejde o laciné napodobeniny. Každý, kdo má značku Dolce & Gabbana v oblibě, si může její zboží zakoupit v obchodě MilanFashion za velmi příjemné ceny, které jsou oproti běžným cenám v českých obchodech podstatně nižší. Je to dáno mimo jiné i tím, že se jedná o maloobchodního dovozce, který dováží značkové oblečení přímo od italských výrobců či subdodavatelů.

Zajímavostí je bezesporu to, že značka Dolce & Gabbana je velmi oblíbená i mezi mnoha světovými celebritami. Mezi pravidelné zákazníky Dolce & Gabbana patří kupříkladu známá zpěvačka Madonna či australská herečka Nicole Kidman. Nyní můžete mít výrobky z kolekcí Dolce Gabbana i Vy, a to díky internetovému obchodu MilanFashion.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

UnKJXdZ3x

sobota, 8. duben 2017
11:25

Your article was exeenlclt and erudite.


posted by: UnKJXdZ3x (ofinl9g5(a)outlook.com) [Odpovědět]