verze pro tisk

Jak ušetřit na zimní obuvi

3. únor 2013

Zimní obuv je důležitou součástí každého šatníku. Někteří si myslí, že je to zbytečnost, což může platit ve velkých městech, kde často napadne pouze malé množství sněhu, ale co by si bez kvalitních bot počali lidé v horských a výše položených oblastech? Botasky nejsou na sníh zrovna to pravé.

Obuv, ale všeobecně doplňky, jsou poměrně drahým artiklem. Ne všechno ale musí být takové, jak se na první pohled zdá. I za kvalitní zimní obuv můžete zaplatit pouze pár stovek. Jak? Tajemství úspěchu spočívá v nákupech ve výprodejích. Nemusíte se bát, že sleva by nějak poškozovala výrobek. Samozřejmě v některých případech může být produkt v akci z důvodu nějaké nedokonalosti, ale to se netýká sezónních výprodejů.

Výhodně takto můžete nakoupit sněhule, kozačky i pánské a dětské zimní boty. Vlna výprodejů přichází po vánocích a po malé pauze pokračuje až do konce zimy, jelikož prodejci se potřebují zbavit loňských modelů. Další zimu budou frčet jiné trendy. Vy se však nemusíte bát takovou obuv nakoupit.

Zimní obuv jako doplněk

Toto znají zejména ženy, které si kupují oblečení a boty hlavně podle toho, jak to k sobě všechno ladí. Dámské zimní boty se vyrábějí v nepřeberném množství stylů. Kozačky jsou kotníčkové, polovysoké či vysoké, na jehlovém podpatku, klínu či ploché. Každá žena si přijde na své. Boty v období podzim – zima jsou teplejší a hlavně nepromokavé, abyste mohli ven chodit i v typickém podzimní počasí.

Ženy se často snaží obuv sladit i s kabelkou a ostatními doplňky. To platí v zimě více než v létě, protože je více doplňků: rukavice, šály a čepice. Jestliže si jdete kupovat zimní výbavu, tak se vyplatí myslet dopředu a snažit se sladit vše do jedné barvy, nejlépe do té, kterou má bunda či kabátek. Rozhodně je vhodné mít v botníku jedny černé klasické kozačky, které si můžete vzít ke všemu a budete vždy elegantní, ale poté se nechte unést novými trendy a doplňte váš šatník i o barevné či „kožíškové“ botky. Rukavic a šátků můžete mít velké množství, volte je tak, aby stylově doplňovaly celkový outfit. Tip pro ty z vás, které mají dotykový telefon, pořiďte si rukavice se špičkami určenými na tyto displeje, jinak nenapíšete ani smsku a budete muset v mrazech vždy svlékat rukavice.

Naopak boty pro muže nemají tolik druhů na výběr. O to více je kladen důraz na pohodlnost a funkčnost. Pánové si vybírají zimní boty podle naprosto odlišných kritérií než ženy. Často si dokonce vystačí s jedním či dvěma páry a nosí je tak dlouho, dokud do nich nezačne téci.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!