verze pro tisk

Hledáte módního poradce? Je tady Módní Aréna

30. březen 2011

Sledujete rádi módní trendy? Nevíte, jak se obléci na pracovní pohovor, na svatbu nebo jinou významnou příležitost? Hodila by se vám občas rada, v jakém oblečení vlastně vyjít na ulici? Tak navštivte Módní Arénu, kde najdete odpovědi na všechny vaše otázky.

Móda: Inspirujte se

Na Módní Aréně můžete poznat styl mnoha významných hvězd a špičkových módních návrhářů. Zjistěte, jaké oblečení tvoří a preferuje Vivienne Westwood. Které kousky pochází z pera Coco Chanel? Čím uchvátila své příznivce Audrey Hepburn nebo Sophia Loren? Jak můžete svůj outfit ozvláštnit, abyste vypadali pokaždé jinak a neotřele? Nahlédněte na Módní Arénu a nechte se inspirovat.

Co si obléci na pohovor

Čeká vás přijímací pohovor, a vy tápete, co si vlastně obléci na sebe? Dámy, řešíte, jestli je nutný kostým, nebo stačí běžné společenské kalhoty? Záleží, na jakou pozici se hlásíte. Pokud budete jednat s klienty, a kostýmu se pravděpodobně ani v pracovním procesu nevyhnete, klidně si ho na pohovor oblékněte. Obecně platí pravidlo, připravit si na přijímací pohovor oblečení elegantní a decentní, ale přitom pohodlné. Vhodné jsou tedy společenské kalhoty,sukně s délkou ke kolenům, košile nebo halenka. Muži mohou volit formální oblek, nebo tmavé kalhoty(i džíny) a k tomu košili.

Jaké se nosí doplňky

Máte rádi doplňky, bižuterii a hledáte možnost, kde si originální a neotřelé kousky koupit? Módní Aréna vám nabízí stále aktualizovaný přehled vintage obchodů, kde můžete vybírat. Vhodnými doplňky můžete podtrhnout svůj styl. My dámy to máme jednoduché, existuje nepřeberné množství šperků, čelenek, kloboučků, pásků a dalších maličkostí. Ale co muži? Na Módní Aréně najdete mnoho tipů pánských doplňků.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!