verze pro tisk

Factory outlet: obchod s kvalitním outlet zbožím

22. listopad 2012

Nosíte rádi značkové zboží, avšak vadí vám, že je příliš drahé a nemůžete si jej povětšinou ze svých peněz dovolit? Pak možná nevíte o tom, že některé obchody nabízejí takzvané outlet zboží. Jde o značkové zboží, které je prodáváno za velmi výhodné ceny. Příkladem obchodu, který se zaměřuje na outlet, je Factory Outlet. Tato společnost provozuje kromě internetového obchodu také čtyři kamenné obchody v Praze- outlet Praha.

Co je outlet

Čím se vyznačuje outlet zboží? Jde o produkty, které se již nevyrábí, nebo pochází z minulých kolekcí. Pro nadměrné zásoby a díky snaze veškeré zboží prodat výrobci toto zboží poskytují za mnohem nižší ceny, nežli ty, které byly stanoveny při počáteční výrobě produktů. Můžete tak nakoupit například outlet oblečení, ale i mnoho dalších věcí, jako jsou pantofle, boty, batohy a různé módní doplňky.

Společnost Factory Outlet, jak již bylo zmíněno, provozuje vlastní eshop factoryoutlet.cz a má i čtyři klasické obchody v Praze. V nich nabízí oblečení pro muže, ženy i děti, dále pak také cyklo outlet, drogerii, obuv a mnoho outlet doplňků. Za velmi příznivé ceny zde dostanete značkové zboží nejvyšší kvality, za které byste běžně platili o několik set korun více.

Factory outlet nabízí značkové zboží s až 70% slevami

Outlet obchody jsou již dlouhá léta velmi populární v Severní Americe a západoevropských zemích. Odtud se koneckonců tato myšlenka dostala k nám. V České republice si postupně outlety získávají svoje příznivce. Je to logické, vždyť levněji už značkové zboží prakticky nelze zakoupit. Navštívíte-li jeden z obchodů společnosti Factory Outlet, budete moci kromě klasické nabídky vybírat také ze speciálních slev, které dosahují až 70%. Při nákupu v eshopu můžete zboží filtrovat podle různých kritérií, například při nákupu outlet bot lze použít filtr podle velikostí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!