verze pro tisk

Buďte in a obujte barevné módní holínky

25. prosinec 2010

Také se vám při slově holínky vybaví jen nevzhledné černé, zelené nebo modré „gumáky“, které jste obouvali maximálně na zahradu nebo do rozbahněného terénu? Nebo vám je rodiče balili na dětské tábory? Tak čtěte dále. Holínky se vrací opět do módních trendů, ale v poněkud jiné podobě. Přichází barevné módní holínky, hit posledních měsíců.

Proč nosit módní holínky?

Ráno se vzbudíte, podíváte z okna, a z nebe se valí proudy vody. Nebo je pošmourno, a těžko předvídat, jak se situace během dne změní. A řešíte, co si vlastně obout. Budu v botách celý den, nic příjemného mít mokré nohy. Navíc si zacákám a umáčím kalhoty… Obujte módní holínky, a tyhle starosti můžete pustit z hlavy. Boty vás dokonale ochrání před nepřízní počasí.

Jejich údržba je jednoduchá, takže pokud přijdete v zacákaných botách, jednoduše je otřete vlhkým hadrem, a jsou zase krásně čisté. Módní holínky nepotřebují žádnou speciální údržbu. Už nikdy se nebudete muset zabývat složitým čištěním vaší krásné, ale do plískanic nevhodné obuvi.

Módní holínky: Barevné i elegantní

Barevné holínky se vyrábí v mnoha barevných variacích, stačí si jen vybrat. Díky širokému sortimentu naleznete ty, které vám budou „pasovat“ do šatníku. Mohou být výborným doplňkem vašeho outfitu. Barevné a veselé holínky vám navíc i ve špatném počastí rozjasní náladu. Volit můžete i decentní jednobarevné – černé, hnědé, bílé. Oblíbené jsou zejména lehce ulítlé vzory – barevné hvězdičky, sluníčka, růžová srdíčka a další.

Holínky do města i do polí

Vzhledem k rozličnému provedení se tedy módní holínky hodí do města, do práce, na party, nebo na procházku. Můžete si je vzít k elegantním šatům, ale i k džínům. Dobře vypadají, a budete s nimi in. Využijete je ale i na zahradě, nebo například při vycházce do lesa. Díky speciální protiskluzové podrážce vám nebudou klouzat nohy ani v rozmáčeném terénu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!