verze pro tisk

BIO kosmetika Weleda

12. říjen 2011

Krása a zdraví jsou ruku v ruce s kvalitní přírodní kosmetikou. V poslední době se i české ženy naučily používat BIO kosmetiku, která je k lidské pokožce či vlasům extrémně šetrná a navíc při její výrobě nedochází k poškozování životního prostředí. BIO kosmetika klade důraz na přírodní látky, které jsou v harmonii s lidským organismem.

Něco málo o značce Weleda

Příkladem kvalitní BIO kosmetiky může být kupříkladu značka Weleda. Jedná se o produkty švýcarské farmaceutické firmy, která existuje již od dvacátých let minulého století. Výsadou kosmetiky Weleda je ekologicky šetrná výroba. Při výrobě jsou dodržovány nejpřísnější zásady hospodaření se surovinami, odpady, vodou a důraz se klade i na šetrný a ekologicky co nejméně zatěžující transport produktů do obchodů a k zákazníkům.

Weleda dnes má celkem kolem stovky kosmetických přípravků, od dětské kosmetiky, přes pleťové krémy a gely, až po kosmetiku pro těhotné či vlasovou kosmetiku.

Kde pořídit BIO kosmetiku Weleda

BIO kosmetiku Weleda lze u nás pořídit například přes internetový obchod Novakosmetika.cz. Zde je k dostání poměrně široká nabídka produktů této značky. Obchod si zakládá na rychlé a vstřícné komunikaci se zákazníky, můžete se tak spolehnout na rychlé dodací lhůty a prvotřídní kvalitu zboží.

BIO kosmetika Weleda je pro ženy, muže i děti, kteří chtějí co nejlépe pečovat o své tělo a zároveň nezatěžovat životní prostředí, přímo ideální volbou.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!