verze pro tisk

Andropharmia Slim: Přírodní přípravek na hubnutí

23. září 2012

Máte pocit, že už jste v oblasti hubnutí vyzkoušeli vše a stále bez výsledku nebo s jojo efektem? Tak to jste jistě ještě neužívali přírodní doplněk stravy Andropharmia Slim. Tento přípravek má totiž díky svému složení naprosto pozitivní účinky na organismus. Dokonce účinně bojuje i s celulitidou a pomůže vám za několik týdnů vylepšit postavu.

Přípravek je vhodný i pro diabetiky a to díky hlavní složce, výtažku z rostliny Caralluma, která pomáhá regulovat krevní cukr. Jejích účinků je samozřejmě více a při hubnutí je pro nás nejdůležitější urychlení metabolismu, jelikož poté dochází k rychlejšímu spalování a tudíž se nám v rizikových partiích neukládají tuky. Dalšímí významnými látkami v přípravku jsou výtažky z rostliny zavané Chaluha bublinatá a Garnicie kambodžská.

Jak zhubnout s Andropharmia Slimem

Andropharmia Slim je doplňkem stravy, jeho doporučené dávkování je uvedeno v příbalové informaci a vy byste jej měli dodržet. Prášky na hubnutí vám pomáhají s hubnutím a většinou právě urychlují metabolismus, ale nestačí sedět doma na gauči a čekat, že se váš tuk rozpustí. Je potřeba s tím také něco dělat. V první řadě byste měli dodržovat pitný režim a zvolit nějaký zdravější jídelníček. Hlavně se nepřejídejte a jezte pravidelně a to pětkrát až šestkrát denně v menších porcích. Vaše hubnutí můžete podpořit i nějakou sportovní aktivitou. Začínejte klidně pomalu, nikdo nechce, aby z vás byli vrcholoví sportovci, ale hýbejte se.

slim468.gif

Zpočátku jsem přípravku Andropharmia Slim nevěřila. Koneckonců takových na trhu je, ale poté co jsem ho vyzkoušela, mohu vřele doporučit. Kilogramy jdou dolů a vy se přibližujete ke své vysněné postavě. Navíc i celulitida začíná mizet. Vyzkoušejte Andropharmia Slim i vy a uvidíte, že budete spokojeni.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!