verze pro tisk

Značkové ruční nářadí: WITTE, KNIPEX a další

19. leden 2013

Máte doma vlastní dílnu, v níž si vyrábíte drobný nábytek do domácnosti? Pak jistě dobře víte, jak je důležité mít po ruce kvalitní ruční nářadí. Bez spolehlivého nářadí totiž jen těžko něco vyrobíte či opravíte. Ani ten nejlepší a nezručnější kutil se bez pořádného ručního nářadí neobejde.

Kde seženete ruční nářadí, na které se budete moci vždy spolehnout? Navštivte internetový obchod d-a-t.cz. Tento eshop je výhradním prodejcem značkového ručního nářadí od významných zahraničních výrobců. Na tuzemský trh dodává ruční nářadí od značek WITTE, BINDHUS, VÖLKEL a V-COIL. Je také přímým dovozcem špičkového ručního nářadí značky KNIPEX.

Kleště KNIPEX

Od tohoto výrobce doporučit pořídit si zejména ruční kleště KNIPEX, které jsou dokonale ergonomické, to znamená, že práce s ním je pohodlná, kleště lze snadno a pevně uchytit, aniž by se smýkaly z rukou. Navíc se jedná o ruční nářadí, které je vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů, díky čemuž vám bude sloužit po mnoho let. Ne nadarmo jsou kleště KNIPEX využívány profesionálními řemeslníky, kteří k výkonu svého zaměstnání potřebují jen to nejlepší ruční nářadí.

Od šroubováků až po vrtačky a kleště

Internetový obchod d-a-t.cz nabízí mnoho druhů ručního nářadí. Zakoupíte v něm kromě zmíněných kleští KNIPEX také šroubováky ( včetně elektrických a AKU), vrtačky, kabelové nůžky, imbusy či například elegantní a praktické kufry pro ruční nářadí, díky nimž budete mít veškeré drobné nářadí srovnané na jednom místě a snadno jej budete moci přenášet. Eshop d-a-t.cz nabízí vybrané druhy zboží v akčních slevách, díky nimž si domů a do dílny pořídíte kvalitní ruční nářadí za mimořádně výhodné ceny. Kvalita za nízkou cenu - to je jeden z hlavních důvodů, proč navštívit internetový obchod d-a-t.cz a pořídit si v něm spolehlivé ruční nářadí od významných výrobců.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!