verze pro tisk

Vybíráme sportovní boty

8. srpen 2011

Pořídit si levné a přitom dostatečně kvalitní sportovní boty, to může být docela slušný problém. Je potřeba se při výběru sportovní obuvi řídit několika kritérii a zásadami, jinak se může snadno stát, že nové boty budou po několika použitích hodny vyhození do popelnice.

Jak vybrat správné sportovní boty

Sportovní boty pro všechny druhy sportů, zejména těch outdoorových, by měly mít dostatečně kvalitní a silnou podrážku, která i při velké námaze a ohýbání nebude náchylná na popraskání. Rozhodně je také zapotřebí zvolit vhodnou velikost bot. Sportovní boty, které jsou určeny pro běhání či míčové sporty, by měly mít protiskluzovou podrážku, která zabraňuje smýkání nohou, což může snadno vést ke zranění. Boty na sportování by dále měly být dostatečně pohodlné a pevné v kotníku, podcenit pak nesmíme ani zavazování či jiný způsob upínání nohy. V každém případě si pak promysleme, zda si chceme pořídit sportovní boty pro univerzální použití ( na běhání či chůzi), nebo na konkrétní typ sportu.

Eshop zaměřený na boty

Teprve poté bychom si měli vybírat konkrétní značku obuvi. Jsou značky, jako například Adidas, Puma či Reebok, které se na sportovní boty přímo specializují, ale i mnohé další značky kromě klasické obuvi rovněž vyrábějí některé typy sportovní obuvi. Cena je u každé značky a druhu boty odlišná, nicméně i špičkové značkové boty se dají dnes pořídit za velmi příjemné ceny. Například internetový obchod NejlevnějšíBoty.cz nabízí sportovní boty věhlasných světových značek za vynikající ceny. Kromě toho v tomto obchodě můžete zakoupit také běžné boty pro volný čas od mnoha značek - Crocs, Nike, Lacoste, Converse a další.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!