verze pro tisk

Pásové pily Pilous

27. prosinec 2011

Chcete kvalitní pásovou pilu? Vyžadujete stroj, na který se můžete spolehnout za každé situace? Pokud ano, tak zvolte pásovou pilu od firmy Pilous. Právě tato značka má dlouholetou tradici a je známá po celém světě. Výrobky od Pilouse jsou jednoznačně špičkou v dané kategorii.

Většina podniků, rodinných firem, drobných podnikatelů i kutilů se spoléhá na pásovou pilu značky Pilous. Mnoho spokojených zákazníků je tou nejlepší reklamou, kterou si firma může přát. Pilous v posledních letech expandoval téměř do celého světa a stal se velmi oblíbeným a žádaným.

Nabídka značky Pilous

U Pilouse si vybere naprosto každý. Je jedno, zda se jedná o zákazníka, který vyžaduje velké stroje s nepřetržitým chodem (na směny), nebo chce jen obyčejnou ruční pásovou pilu. Pilous je vhodný jak pro podniky s velkým obratem, tak pro kutily. Tato značka se chlubí největší nabídkou pásových pil na světě, pokud si tedy nevyberete u firmy Pilous, tak nikde.

Doporučujeme také kvalitní bimetalové pilové pásty Starrett.

Ruční pásové pily jsou vhodné pro kutily i podnikatele. Jedná se o mobilní stroje vhodné na převážení a drobné úpravy. Poloautomatické pásové pily jsou vhodné pro firmy. Nevýhodou těchto strojů je jejich obsluha (předmět si neumějí podat). Největším luxusem jsou automatické pásové pily, kde si vše naprogramujete a nad strojem dodržujete pouze dozor.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

88qRv8Ald

úterý, 3. červen 2014
19:39

My prolebm was a wall until I read this, then I smashed it.


posted by: 88qRv8Ald (809k3h72seu(a)outlook.com) [Odpovědět]