verze pro tisk

Párty stany na zahradu: Ideální řešení pro větší soukromé oslavy

29. září 2013

Pořádáte rodinnou oslavu nebo společenskou akci? Pak jistě budete řešit otázku, kde takovou akci uspořádat. Ne vždy jsou dostatečně vhodné prostory přímo ve vašem domě. Jednak zde nemusí být dost místa, jednak si také doma nechcete udělat zbytečný nepořádek. S pořádáním oslavy doma je spojeno nejen velké množství práce a úprav, ale i následného úklidu. Pakliže disponujete zahradou před domem, je lepší akci uspořádat právě na ní.

Myslet ovšem musíte na nepřízeň počasí. Pokud by pršelo, případně by byla zima, nemusela by se oslava ve venkovním prostředí povést. Zabránit se tomu ale dá velmi jednoduše. Stačí si pořídit či pronajmout stan na párty.

Párty stan poskytne bezpečné přístřeší při konání oslav i dalších akcí

Párty stany jsou pro akce typu oslav nebo společenských setkání velmi vhodné. Dají se snadno a rychle postavit, přičemž poskytují ochranu před nepříznivými klimatickými podmínkami.

Některé typy párty stanů se dají i vyhřívat, takže je možné je použít klidně i v chladnějším období, kdy už je normálně posezení venku na zahradě takřka nemyslitelnou záležitostí.

Rozměry stanů na párty

Stan na párty se dá pořídit v různých velikostech, od 3x6 metrů až po velké stany, které mají délku kolem 10 metrů a vejde se do nich i několik desítek lidí. Výběr tak záleží na tom, kolik lidí hodláte během oslav hostit.

Párty stany jsou ideální také pro významné události, jakými jsou například svatby. Dají se v nich dělat svatební hostiny, případně i samotné obřady. Stejně tak ale poslouží třeba k soukromým prezentacím, společenským a kulturním akcím.

Pronájem a prodej párty stanů

Cena za stan na párty není nijak vysoká. Pokud ovšem víte, že stan nevyužijete tak často, je lepší zvolit pro párty stany pronájem.

Takovouto možnost nabízí společnost Diamant Expo spol. s r. o. Ta nabízí párty stany ve všech běžných velikostech k prodeji i pronájmu. Objednávat je lze přes web haly-stany.diamantexpo.cz, kde u každého produktu naleznete objednávkový formulář.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!