verze pro tisk

Obojživelné RC auto Hummer Amphibia: RC model pro náročné

12. říjen 2012

Většina terénních aut na dálkové ovládání zdědila po své předloze pouze vzhled. Pokud se s tímto faktem nechcete spokojit, musíte se poohlédnout po jiné kategorii. Vaše požadavky zcela určitě splní obojživelné RC auto - Hummer Amphibia.

RC Auto Hummer určuje nová pravidla. Voda, bláto, sníh, led, nic z toho již není problémem. Mnoho terénních RC aut může jezdit pouze v interiéru, případně po rovné silnici. Ovšem, co je to potom za terénní auto? Neomezujte se a využijte potenciálu, který je již z designu vozu zřejmý. RC obojživelné auto jen tak nějaká překážka nezastaví.

RC modely aut typu Hummer Amphibia jsou dělané do terénu, s tím nesouvisí jen zdolávání nástrah, ale i odolnost. RC auto je mnohem odolnější. Z tohoto modelu budou mít radost i děti. Nemusejí se totiž omezovat počasím, podmínkami. Navíc obavy z mechanického poškození můžete hodit za hlavu. Obojživelné rc modely patří k nejodolnějším na trhu.

Jak si poradí s vodu?

Obojživelník je stvořen na souš i do vody. Ovšem je si ve vodě stejný jistý jako na suchu? Ano, o pohon ve vodě se starají dva lodní šrouby (které jsou patřičně chráněné, aby nedošlo k jejich poškození). RC obojživelník je i ve vodě velmi jistý. Vjet s ním můžete i do hluboké vody (plave). Ve vodě se chová stejně jako RC loď.

Součástí obojživelného RC auta Hummer Amphibia je i radiová souprava, stačí vložit baterie a užívat zábavy.

Pro více informací recenze Hummer Amphibia.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.25 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!