verze pro tisk

Internetový magazín HobbyRecepty

12. leden 2012

Volný čas můžeme trávit různým způsobem. Zatímco někteří z nás dávají přednost odpočinku u televize, jiní pro změnu vyznávají aktivní pojetí volného času, kdy si jdou zasportovat, či třeba pečují o svoji zahrádku.

Zajímavé rady a tipy pro trávení volného času přináší nový internetový magazín HobbyRecepty.cz. Tento portál již více než půl roku publikuje užitečné informace na různá témata, která souvisejí s volným časem, hobby, kutilstvím a dalšími zájmy.

Tipy a rady pro volný čas

Magazín HobbyRecepty je přehledně strukturován do několika kategorií. Nalezneme zde mimo jiné rubriky Domov, Vaření, Sport, Cestování a Zahrada. Jednotlivé články na téma hobby jsou vytvářeny týmem zkušených redaktorů, kteří se dokáží v problematice dobře orientovat.

Kvalitní články od zkušených redaktorů

Receptář a Hobby portál je přístupný široké veřejnosti. Autoři článků jsou v případě potřeby schopni odpovídat i na dotazy, které se daných článků týkají. Zajímavostí je bezesporu i to, že portál HobbyRecepty.cz přináší každý měsíc i soutěž o věcnou cenu, která je určena pro všechny fanoušky portálu ze sociální sítě Facebook.

Vzhledem k tomu, že zahrádkářství a kutilství jsou pro Čechy typickými koníčky, může pro ně být tento magazín velmi zajímavou studnicí informací, rad a tipů. I ženy v domácnosti zde najdou spoustu dobrých a užitečných tipů, které se týkají vaření a domova.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!