verze pro tisk

Cyklistické batohy Camelbak

19. duben 2012

Začátek jara netrpělivě vyhlíželi milovníci cyklistiky. Projížďky na kole jsou u nás stále oblíbenější volnočasovou aktivitou, kolo má dnes prakticky každý druhý Čech. Je to dáno i tím, že se v České republice v posledních letech přeci jen začaly vytvářet cyklotrasy a cyklostezky, které cyklistům usnadňují pohyb. Nemusí se tak již prodírat zaplněnými silnicemi, kde jim navíc hrozí mnohem větší riziko, že se stanou účastníkem dopravní nehody a odnesou to nějakým vážnějším zraněním.

Batohy pro cyklisty

Jaro je tady a cyklisté se tak konečně dočkali. Jakmile panuje alespoň trochu pěkné počasí, dá se vyrazit do okolí našeho bydliště a můžeme se tak na kole trochu protáhnout. K výbavě každého zkušeného cyklisty patří kromě kvalitní kola či dresu také batoh. Cyklistické batohy jsou speciálně tvarovány tak, aby při jízdě na kole co nejméně překážely, tedy aby o nich člověk skoro ani nevěděl, že je má na zádech.

Výrobce batohů s vodním rezervoárem

Existuje několik známých značek, které vyrábějí cyklistické batohy. Mezi nejznámější a zároveň i nejkvalitnější patří batohy Camelbak. Jedná se o batohy s vodním rezervoárem, kdy tak má cyklista zajištěn dokonalý přísun tekutin během jízdy. Historie značky Camelbak sahá již do roku 1989. Od té doby se batohy camelbag rychle rozvíjely a v současné době patří mezi naprostou špičku v oblasti cyklistických batohů. Jsou maximálně ergonomické, dokáží se dokonale přizpůsobit cyklistovu tělu a jeho potřebám. Díky tomu se batohy značky Camelbag skvěle nosí. Jsou využívány nejen amatérskými cyklisty, ale i mnoha sportovci, kteří si v rámci zlepšování své fyzické kondice zvolí v přípravě a tréninku právě jízdu na bicyklu.

Další produkty značky Camelbak

Značka Camelbak kromě batohů pro cyklisty vyrábí také batohy pro běžnou turistiku, horolezectví a zimní sporty. K tomu navíc připojila také produkci různých příslušenství a náhradních dílů, které jsou pro tyto činnosti potřebné.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!