verze pro tisk

Získejte peníze za online nákupy zpět

29. duben 2014

Nákupy online jsou oproti nákupům v klasických kamenných obchodech mnohdy výrazně výhodnější. Dnes však můžete ušetřit ještě více. Stačí využít cash back portál setrimezavas.cz.

Ve zmíněném portálu se stačí zaregistrovat a poté můžete získat část peněz z vašich nákupů zpět. Díky tomu tak ušetříte další peníze a nákupy online se tak pro vás stanou ještě zajímavějšími.

Stačí se registrovat, nakoupit a sledovat stav účtu

Registrace je rychlá a rozhodně stojí za to. Navíc je zcela zdarma, nebude vás stát ani jednu korunu. Jakmile ji dokončíte, pak vám bude vytvořen účet. Jako běžní uživatelé budete mít účet Classic, na základě něhož vám bude vráceno 80% cashbacku. V případě, že se stanete prémiovým uživatelem, navrátí se vám dokonce plných 100%.

A jak služba vlastně funguje? V okamžiku, kdy jste již registrováni, zvolíte si některý z obchodů, který tuto službu podporuje. Pak si klasicky online nakoupíte, jak jste zvyklí. Po nákupu se transakce zaeviduje v databázi a následně se vám na účet připíšou peníze za provedený nákup. Pak už jen stačí sledovat stav vašeho účtu a vrácené peníze dále použít.

K dispozici více než 300 obchodů

V systému je více než 300 obchodů, a to z různých odvětví. Nebojte se tak, že by vás nezaujal žádný obchod, určitě si zde vyberete. Setrimezavas.cz kromě toho, že funguje jako cashback portál, nabízí také klasické slevy a slevové kódy, které jsou dnes na internetu velmi oblíbené.

Díky službě, jakou poskytuje zmíněný portál, se vaše nákupy stanou skutečně cenově atraktivními. Kdo chce nakupovat chytře a za málo peněz, ten ať se registruje na portálu setrimezavas.cz. Rozhodně neprohloupí.

Cashback služby jsou dnes běžným způsobem, jak šetřit peníze za online nákupy. Jsou poskytovány již několik let a mnoho uživatelů internetu si již na ně zvyklo natolik, že své nákupy provádějí prakticky už jen tímto způsobem. Zařaďte se k nim i vy.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!