verze pro tisk

Zastavárna - Půjčky Plzeň

1. listopad 2012

Poskytování půjček za protihodnotu je nejrychlejší a nejbezpečnější možností, jak si obstarat finanční prostředky. Zastavárna Plzeň tuto možnost nabízí. Pokud jste se dostali do finančních problémů, neváhejte.

Poskytnutí půjčky je opravdu jednoduché. Jediné co potřebuje je občanský průkaz a předmět, který necháte zastavit. Samozřejmě cena předmětu by měla korespondovat s vámi požadovanou částkou, případně ji může překračovat. Ostatně není nic jednoduššího, než předmět vzít a zajít s ním do provozovny. Okamžitě se dozvíte, na jakou částku půjčku dostanete.

Zastavárna vám půjčí na základě zastavené věci. Dostanete velmi jednoduchou smlouvu, které porozumíte. Poplatek za zástavu se může pohybovat kolem deseti procent za každý započatý den. Veškeré detaily (kterých moc není) najdete ve smlouvě. Samozřejmě se před uzavřením oboustranně prospěšného obchodu můžete na cokoliv zeptat. S ochotou vám bude dotaz zodpovězen. Cílem zastavárny není získat zastavěný předmět, je to pouze její ochrana. Je v zájmu obou stran, aby byla půjčka dle smlouvy uhrazena. Na druhou stranu vám nehrozí nic jiného, než ztráta zástavy. Samozřejmě je to nepříjemné, ale nedostanete se do dalších problémů.

Co lze zastavit?

Do zástavy lze nabídnout téměř vše patřičné ceny. Jednat se může například o telefony, herní konzole, počítače, televize, autorádia, GPS, nábytek, jízdní kola, videokamery, nemovitosti, automobily, drahé kovy…

V případě drahých kovů můžete využít výkupu zlata Plzeň. I to je velmi efektivní způsob, jak si narychlo opatřit finanční prostředky.

Ať se rozhodnete pro výkup cenného kovu nebo pro zastavárnu, peníze získáte rychle a s jednoduchou smlouvou. Navíc případné neplnění závazků vás nedostane do dalších problémů. To je také hlavní výhodou oproti (ne)bankovním půjčkám.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!