verze pro tisk

Vyřešení krátkodobých finančních problémů pomocí SMS půjčky

18. leden 2012

Do finančních problémů se může dostat prakticky každý z nás. Nejhůře jsou na tom lidé, kteří žijí tzv. od výplaty k výplatě a často se jim stane, že pár dnů před tím, než jim na jejich bankovní účet dojde mzda, nemají ani na nákup základních potřeb a potravin. A co teprve tehdy, když se jim porouchá lednička či pračka a oni nemají žádné úspory.

Charakteristika SMS půjčky

Akutní problém s nedostatkem peněz mohou vyřešit SMS půjčky. Jedná se o nebankovní půjčky, které poskytuje kupříkladu společnost Crediton. Tyto půjčky online charakterizuje fakt, že se jedná o velmi rychle vyřizované půjčky, obvykle celý proces schválení a poskytnutí peněz trvá jen kolem patnácti minut. Spolu s rychlostí jde ruku v ruce také to, že se v případě takovéto krátkodobé půjčky nemusíme obávat žádného zdlouhavého papírování. Je však třeba si uvědomit, že je zde pevně daná doba splatnosti, jejíž porušení může celou půjčku značně prodražit.

Krátkodobé půjčky lze vyřídit i z postele

Krátkodobé nebankovní půjčky jsou ideální v případě, že potřebujeme “zalepit” náš finanční rozpočet na příštích pár dnů. SMS půjčky jsou výhodné i v tom, že jejich vyřízení probíhá online či pomocí mobilního telefonu, takže vše můžeme vyřídit v klidu a pohodlí našeho domova.

SMS půjčky jsou velmi oblíbené v severských zemích. Jejich popularita postupně roste i u nás. SMS půjčky, které nabízí společnost Crediton, mohou mnoha lidem pomoci ve chvíli, kdy mají pár dnů do výplaty a nezbývá jim moc peněz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

miška

pondělí, 25. listopad 2013
09:34

hlavně jsou extrémně rychlé :) já si půjčila na http://www.123smspujcka.cz a peníze jsem měla doma druhý den :D


posted by: miška (miska(a)seznam.cz) [Odpovědět]

yf3NoztqEVp

čtvrtek, 20. říjen 2016
01:34

That's going to be funniest part about pocptaposaly-se, all the low-wage bums with jobs that anyone can do will become vital because they have jobs that no one can do.


posted by: yf3NoztqEVp (lsyohnw74(a)outlook.com) [Odpovědět]