verze pro tisk

Uzavřením stavebního spoření zhodnocujete svoje peníze

1. duben 2011

Stavební spoření je jedním z nejvýhodnějších druhů spoření. Pakliže budete svoje peníze ukládat na běžný spořící účet nebo termínové vklady, nebudete mít prakticky žádný výnos, peníze se zde nebudou dostatečně zhodnocovat.

Pro dobré zhodnocení peněz a výnosy ze spoření je právě dobré uzavřít si stavební spoření, které je určeno pro všechny věkové kategorie.

Raiffeisen stavební spoření a jeho výhody

Jednou z možností, kde uzavřít stavební spoření, je návštěva Raiffeisen stavební spořitelny. Zde máte možnost uzavřít velmi výhodné stavební spoření, které má mnoho výhod. Nejdůležitější informací je úrok. Ten zde činí až 2% ročně, navíc je možné počítat i se státní podporou až 2000 Kč ročně. Toto vše způsobí, že Vaše peníze nebudou jen ležet ladem, ale budou vynášet.

Na stavební spoření Raiffeisen je určena vázací doba 6 let, po níž je možné čerpat peníze ze spoření na cokoliv.

Spolu se stavebním spořením máte možnost získat výhodný úvěr

Kromě toho, že získáte možnost slušného výnosu peněz, můžete spolu s uzavřením stavebního spoření získat i výhodný úvěr s pevnou úrokovou sazbou již od 3,5 % p.a. Úroky z úvěru lze navíc odečíst z daňového základu.

Kde stavební spoření Raiffeisen uzavřít

Stavební spoření Raiffeisen je možné uzavřít buď na některé z poboček, kterých je po území české republiky značné množství, nebo prostřednictvím internetu, což je velmi pohodlným způsobem.

Pro lepší představu o tom, jak se budou Vaše peníze zhodnocovat, je možné si na webových stránkách stavební spořitelny Raiffeisen spočítat úrok a výnosy.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

U0w4H8FYvocl

pondělí, 13. červenec 2015
14:25

To increase avtice intranet use that also entails personalising does prosper if you start with a blank page. This way all employees start with in a level playing field. They have to do something to make use of the intranet. It also is a sign of strength on the "supply side" of the content. Unfortunately I've never experienced a management team that dared to launch this radical (intranet) approach. It seems to require a huge amount of trust in the employees who use the intranet.


posted by: U0w4H8FYvocl (mxq03kef(a)outlook.com) [Odpovědět]

dk8LwlVwhx5

čtvrtek, 20. říjen 2016
07:29

That's the pefrcet insight in a thread like this.


posted by: dk8LwlVwhx5 (jj1ie3udgdy(a)outlook.com) [Odpovědět]