verze pro tisk

Stavební spoření je stále výhodným finančním produktem

28. březen 2012

Lidé, kteří dokáží ze svých výdělků něco naspořit a chtějí svoje finance zhodnotit, mají dnes mnoho možností a variant, jak toho docílit. Jedním ze spolehlivých a léty prověřených způsobů je stavební spoření. Pokud si sjednáme stavební spoření, pak nejenže máme peníze uloženy bezpečně, ale dochází také k jejich postupnému zhodnocení, na stavební spoření jsou totiž poskytovány poměrně výhodné úroky. U každé banky a spořitelny se podmínky stavebního spoření samozřejmě liší. Mezi nejzajímavější produkty v této oblasti patří Raiffeisen stavební spoření.

Přednosti stavebního spoření Raiffeisen

Zmíněné stavební spoření je možné uzavřít na některé z mnoha poboček společnosti. Uzavření smlouvy sebou přináší nejednu výhodu. V první řadě se naskýtá možnost nejen spořit, ale také čerpat výhodný úvěr. Pokud se podíváme blíže na stavební spoření od Raiffeisen, pak zjistíme, že vámi vložené peníze budou úročeny až 2% p.a. ročně. Kromě toho je samozřejmostí také státní podpora, která nyní činí až 2.000 Kč za rok. Pozitivní je i fakt, že Raiffeisen stavební spoření je pojištěno až do výše 100.000 EUR, což je dnes nezbytná podmínka. Peníze, které si zde budete spořit, lze po uplynutí vázací doby volně využít, tato doba je zde stanovena na 6 let.

Úvěry na bydlení

Raiffeisen svým klientům nenabízí jen možnost sjednat si stavební spoření. Společnost poskytuje také úvěry a půjčky na bydlení, které lze využít na nákup nového bydlení, rekonstrukci stávajícího bytu či domu, nebo na jeho modernizaci. V momentě, kdy se rozhodnete svůj byt či dům zmodernizovat a pořídit si například tepelná čerpadla a další zařízení, přijdou vám úvěry na bydlení od Raiffeisen jistě vhod, zejména tehdy, nemáte-li dostatek volných finančních prostředků.

Pojištění

Z dalších služeb, které společnost Raiffeisen nabízí, zmiňme ještě pojištění. Konkrétně se jedná o tato produkty: penzijní připojištění, pojištění domácnosti, životní pojištění, úrazové pojištění pro děti i dospělé či pojištění staveb a bytových jednotek.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!