verze pro tisk

Půjčka ihned na účet bez poplatků jedné koruny

2. prosinec 2013

Hodně společností v poslední době nabízí půjčky ihned na účet pouze v případě, že ověří váš bankovní účet převodem jedné koruny. Celý převod se tak může zdržet v případě, že máte jinou banku. Představíme vám půjčku, u které zaslání 1 Kč na účet banky není třeba.

Jedná se o půjčku Crediton - můžete zažádat o částku až do výše 4000 Kč a svoji identitu potvrdíte přes SMS. Jedná se k krátkodobu půjčku do výplaty. Požádat o krátkodobou půjčku ihned na účet bez poplatku jedné koruny můžete pohodlně online. Vaše žádost bude vyřízena do několika málo minut.

Krátokodobé půjčky do výplaty

Tyto půjčky jsou určeny všem, kteří mají nečekatné výdaje před výplatou. Jedná se o malé finanční částky, poskytované na velmi krátkou dobu - zpravidla 15-30 dnů. Z tohoto důvodu mají také velmi vysokou roční procentuální sazbu nákladů - RPSN. Vypadá to jako velmi nevýhodná půjčka, ale úrok zde zpravidla dosahuje obvyklých 10-20%.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

monika

čtvrtek, 3. duben 2014
17:11

hledam u vas pujcku


posted by: monika (volavkovamonika(a)seznam.cz) [Odpovědět]

0oi5dIBoB7

úterý, 3. červen 2014
11:55

Dobrfd den, všichni tady pedšete, co me1 člověk udělat (zajedt k obvodnedmu le9kaři), ale o všechno se mused člověk doprošovat, je1 jsem po opcaerižlučnedku 4 roky, medve1m 3x až 4x do roka koliky, jako bych ani žlučnedk neměla vyoperovanfd, může mě někdo poradit, co me1m dělat,když držedm neuste1le dietu, nemohu jedst ani zeleninu, ani ovoce, ani luštěniny, takove9 ty rady zdravě jedst je na nic, když trpedte neuste1le bolested a ani se nemůžete najedst. Me1m za sebou sono břicha, endoskopii žaludku, vyšetřened průchodnosti žlučnedkovfdch cest a vůbec nikdo se nepozastavuje nad tedm, proč takove9 bolesti neuste1le me1m. Je to prfd postcholecystektomickfd syndrom, ale s něčedm takovfdm se nechci smedřit, laparoskopicke1 operace je jen pro někoho, ale ne pro všechny, le9kaři by měli zodpovědně rozhodovat, kdo je adeptem na takovou opcaeri, měla jsem chronicke9 proble9my se žlučnedkem ještě před operaced snad 15 let a chtěla jsem klasickou opcaeri, protože jsem se obe1vala, že nebudu medt vyčištěny žlučove9 cesty, proto si mysledm, že bolesti me1m z tohoto důvodu, ale nejsem le9kař, tak to nemohu 100% tvrdit, kdo mi pomůže, kam se me1m obre1tit, to me1m medt svůj život neuste1le v bolestech, tak to je na mašli.


posted by: 0oi5dIBoB7 (55gdo04qu(a)outlook.com) [Odpovědět]