verze pro tisk

Prodej ready made společností: Získejte vlastní společnost bez námahy

19. duben 2013

V podnikatelském prostředí se již nějakou dobu objevuje nový trend, kdy je nabízen prodej ready made společností.

Ready made společnosti jsou určeny pro lidi, kteří si chtějí založit vlastní firmu, avšak nehodlají tímto procesem ztratit svůj drahocenný čas. Jedná se o velmi efektivní službu, kterou v současné době nabízí už několik společností v České republice.

Jaký význam mají ready made společnosti pro podnikatele

Co to vlastně ony zmíněné ready made společnosti jsou a jak probíhá prodej ready made společností? Na tyto otázky je dobré znát odpověď ve chvíli, kdy chcete vstoupit do světa podnikání. Ready made společnosti jsou firmami, které byly založeny čistě za účelem následného prodeje zájemcům o podnikání. Ti si jednoduše vyberou z nabídky, objednají si koupi ready made společnosti a během několika málo hodin mohou začít jménem této společnosti podnikat. Vlastní doba založení firmy a začátku podnikání se tak výrazně zkrátí.

Zakoupit lze s.r.o., a.s. i ES

Prodej ready made společností se nejčastěji vztahuje na s.r.o., nicméně je možné si tímto způsobem pořídit také akciové společnost nebo SE, tedy evropské společnosti, s nimiž lze podnikat i v zahraničí.

Kvalitní nabídku ready made společností poskytuje kupříkladu společnost firmus.cz. Na jejím portále naleznete kompletní seznam aktuálně dostupných společností, které jsou připraveny k prodeji. Nechybí zde samozřejmě ani informace o ceně.

Žádanou službou je také poskytnutí sídla společnosti

Prodej ready made společností není jedinou službou, která urychluje a zjednodušuje podnikání v tuzemsku i zahraničí. Velmi vydařenou službou, která si rovněž našla značnou oblibu u tuzemských podnikatelů, je poskytnutí sídla firmy. Tato možnost je výhodná zejména pro podnikatele, kteří chtějí mít sídlo své firmy na lukrativní adrese, tedy například v centru Prahy, Ostravy či některého z dalších větších měst v ČR. Za toto virtuální sídlo zaplatíte jen minimum peněz oproti klasickému pronájmu skutečného sídla.

Obě služby, tedy prodej ready made společností i poskytnutí sídla firmy, je zcela legální a umožňuje je tuzemská i evropská legislativa. Účelem je docílit snadnějšího a rychlejšího vstupu do podnikání.

Přečtěte si také o dalších výhodách ready made společností.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

hwyfIfBF

úterý, 3. červen 2014
12:05

thanks for this post I know this if its off topic but I’m looking into sattring my own weblog and was curious what all is required to get setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I’m not very web smart so I’m not 100% positive. Any recommenda


posted by: hwyfIfBF (b5oynqi5(a)outlook.com) [Odpovědět]

Lukas

sobota, 20. duben 2013
16:14

V Bratislave je zase moznost mat sidlo firmy cez www.MojeSidlo.sk.


posted by: Lukas [Odpovědět]

0PK4wUAMwNJ

sobota, 14. květen 2016
11:36

Could you write about Phcsiys so I can pass Science class?


posted by: 0PK4wUAMwNJ (5viloti6285(a)outlook.com) [Odpovědět]