verze pro tisk

Pomoc při hledání kancelářských prostor k pronájmu

15. srpen 2012

Pronájem kanceláří v dobré lokalitě je dnes pro mnohé firmy zcela zásadním problémem. Jde totiž o to, že kancelářských prostor je buď nedostatek, nebo majitelé těchto prostor chtějí za pronájem kanceláře na dobré adrese příliš mnoho peněz. Malá firma, která chce být v centru města, tak musí volit buď neútulnou a příliš malou kancelář, nebo se smířit s tím, že za pronájem komfortní kanceláře dá hodně finančních prostředků.

Mapa s databází kanceláří k pronájmu

Při hledání kanceláře k pronájmu se dají využít služby externích společností. Jednou z významných firem, které pomáhají vyhledat českým firmám či soukromým osobám pronájem kanceláře, je firma Cushman & Wakefield. Tato společnost působí v mnoha zemích po celém světě, v České republice ji známe od roku 1993. Zaobírá se více činnostmi, nicméně právě pomoc s hledáním vhodné kanceláře k pronájmu je jednou z hlavních náplní činností této firmy. Prostřednictvím jejích internetových stránek czech-office.cz nabízí snadné vyhledání kanceláře k pronájmu v lokalitách po celé republice, používá k tomu Google mapy. Zde sleduje objem kanceláří, objem nových výstaveb kancelářských prostor, celkový počet existujících i aktuálně volných kanceláří a podíl developerských firem na pronájmech kanceláří. Odborníci ze společnosti Cushman & Wakefield tyto údaje neustále sledují a jsou tak schopni vždy najít to nejlepší řešení pro zájemce, kteří hledají vhodné kanceláře k pronájmu.

Vyhledání vhodné kanceláře bude snadné a rychlé

Díky službám, jaké nabízí společnost Cushman & Wakefield, je hledání vhodných kancelářských prostor mnohem snadnější. Firmy, které využijí služeb této společnosti, bez problémů najdou pronájem kanceláře v centru města i třeba v odlehlejších lokalitách za odpovídající ceny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!