verze pro tisk

Petrova půjčka není podvod aneb jak rychle zařídit půjčku online

25. duben 2012

Postihla vás těžká finanční situace a potřebujete co nejrychleji půjčku? Ideálně ihned? Bez zbytečných poplatků, papírování a bez ručitele? Jste na mateřské dovolené nebo v důchodu a tak si myslíte, že nemáte šanci uspět? Odhoďte obavy a pojďte se podívat, jak zařídit rychlou půjčku. Vyzkoušejte Petrovu půjčku.

Kdo může půjčku získat

Petrova půjčka je určena všem, kteří potřebují velmi rychle získat finanční prostředky ve výši 10-150 000 korun. Kdo ji může získat? Kdokoli, kdo může doložit pravidelný příjem. To znamená nejen plat či příjmy z podnikání, ale také důchod nebo rodičovský příspěvek. Petrova půjčka tedy neznevýhodňuje ani maminky na rodičovské dovolené. Nutná je plnoletost a trvalý pobyt v České republice. Úvěr je možné poskytnout do 65 let bez ručitele.

Jak peníze získat

K tomu, abyste si mohli během několika hodin připsat peníze na účet, není třeba udělat mnoho. Nemusíte nikam chodit a čekat hodiny v bankách. Stačí vyplnit online žádost na webových stránkách. Ke schválení žádosti budete potřebovat hlavně občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Po odeslání online formuláře budete kontaktováni obchodním zástupcem, který s vámi dojedná další podmínky.

TIP: Pokud sháníte půjčku bez registru ihned a vlastníte nemovitost, vyzkoušejte nabídku americké hypotéky.

Výhody Petrovy půjčky

Půjček je na finančním trhu nepřeberně. Vyznat se v nich a zjišťovat, která má jaké výhody, na to nemá mnoho lidí čas. Proč si ale vybrat právě Petrovu půjčku? Následující výhody vás přesvědčí:

  • úvěr do 150 000 korun
  • půjčka bez ručitele a poplatků
  • úrok od 12,47%
  • RPSN od 15,4%
  • splatnost až 84 měsíců
  • zrušení úvěru do měsíce od uzavření smlouvy

Za Petrovou půjčou stojí stabilní společnost s více než 6 letou tradicí. Společnost Euro Money CZECH a.s. byla založena roku 2006 a od té doby si vybudovala pověst velice stabilního a silného partnera jak v bankovní tak v nebankovní sféře.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

lqFjWa7Ue7DO

úterý, 3. červen 2014
11:41

davěrovfd podvodTrestnfd čin, kterfd klade nevripdave9 informace o ekonomickfdch podmednek, ktere9 jsou vyrobeny v souvislosti s že1dosted o favěr, trestnfd čin.davěrovfd podvod se ředded a7 265b trestnedho ze1kona (SPC).davěrovfd podvod je abstraktned ohrožened trestnfd čin, kterfd me1 bfdt vypoře1de1na v dostatečne9m předstihu před podvodu. To se prove1ded tedm, že se činu, kterfd představuje trestnfd čin, bez něj na rozdedl od podvodu podve1děned nebo poškozened potřeby. Nicme9ně, pokud jste ne1sledně dobrovolně bre1ned věřitel mused vyple1cet de1vky na ze1kladě informaced zůste1ve1 osvobozena od trestu (a7 265b odst. 2 trestnedho ze1konedku).Existujed tři různe9 činy:Prezentace na nepřesne9 a nefaplne9 dokumentace (např. rozvahy)vytvořened pedsemne9 překroucenedNened sdedlened změn, ke kterfdm došlo v průběhu předloženfdch dokumentů (vyneche1ned trestnfd čin)Zejme9na trestnfd čin, mused bfdt založeno na finančned situaced dlužnedka a pro rozhodnuted o že1dosti o favěr je vfdznamnfd.Doba splatnosti půjčky je třeba vykle1dat široce. Podle a7 265b odst. 3, č. 2 trestnedho ze1kona, napředklad, zedskat hotovostned půjčky, bankovned směnky, odklad peněžnedch pohlede1vek, ale take9 poskytnutedm ze1ruky v favahu.Norma neplated v předpadě, že je favěr pro soukrome9 fačely.To mused zahrnovat favěrove9 že1dosti o podnike1ned nebo společnost přes jine9 společnosti.To je předpad, kdy dlužnedci a věřitele9 jsou obchodnedci ve smyslu obchodnedho ze1konedku (a7 265b odst. 3, č. 1 trestnedho ze1konedku).Pachatele9 mohou bfdt ste1le soukrome1 osoba jednajedced na ze1kladě plne9 moci, nebo na předklad působit jako agent pro operaci.Trest čined odnětedm svobody až na tři le9ta nebo peněžitfdm trestem.Prakticke1 tip:V praxi hrajete favěrove9ho podvodu podružnou roli, protože dokonce s pokusu o podvod že pokus o podvod tedm, že dlužnedk vůči věřiteli perfektned favěrove9ho podvodu za podvod ustupuje ( předpisy pro hospode1řskou soutěž ).


posted by: lqFjWa7Ue7DO (ok02yjw925(a)outlook.com) [Odpovědět]