verze pro tisk

Nebankovní půjčka bez poplatků předem

28. březen 2012

Potkal vás nečekaný výdaj a vaše finance jsou na nule? Potřebujete půjčit právě teď? Nemůžete si dovolit zdlouhavé procesy s nejasným výsledkem? V tom případě pro vás máme solidní řešení.

Společnost Home Credit působí na českém trhu již od roku 1997. Jedná se o stabilní finanční instituci s mnoha spokojenými klienty. Uzavřít smlouvu s Home Creditem je naprosto bezpečné, vše je řečeno jednoduše a ve smlouvě uvedeno dostatečně velkým písmem. Ptáte se proč je Home Credit tak oblíbený? Důvod je jednoduchý, jedná se o nebankovní institut, který nepodléhá tak přísným pravidlům, jako banky. Půjčka je mnohem jednodušší a hlavně rychlejší. Home Credit si od bank vzal jen dobré a doplnil to o výhody nebankovního institutu. V současné době sice existuje konkurence, ale půjčka Home Credit je na trhu již řadu let a zákazníci mají jistotu kvality. Home Credit vás rozhodně nepodvede (bohužel to nemůžeme říci o některých konkurenčních společnostech, jež vydělávají na právních kličkách).

Žádost o půjčku online od Home Creditu můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova. Stačí vyplnit online formulář a počkat na kontaktování pracovníkem. Po podpisu smlouvy můžete očekávat peníze do 24 hodin na účtu. Půjčka od Home Creditu je bezúčelová a navíc bez věřitele. Vhodná je i pro maminky na mateřské dovolené a důchodce.

Splátkový prodej

Využít služeb Home Creditu můžete i v mnoha prodejnách s elektronikou, hudebními nástroji, zahradními bazény a dalším. Tyto prodejny jsou označeny (většinou u vchodu, případně u pokladny) logem Home Creditu. Splátkový prodej je dostupný naprosto každému. Pouze u zboží nad 30 000 korun je potřeba doložit potvrzení o příjmu.

Žádost je schválena během několika minut. Poté již stačí jen podepsat smlouvu a odejít domů s novým předmětem.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!