verze pro tisk

Investice do diamantů je jistotou

6. říjen 2011

Lidé, kteří hledají možnosti výhodné investice, dnes stále častěji přistupují k nákupu cenných komodit, jako jsou zlato, stříbro či diamanty. V době finanční krize totiž správně rozpoznali, že investovat svoje peníze například do cizích měn je nevýhodné, kurzy jsou kolísavé. Podobně neatraktivní jako nákup cizí měny je dnes také ukládání peněz do bank, úroky totiž zdaleka nezaručí, že se peníze časem zhodnotí, naopak zde hrozí velké riziko, že během několika let ztratí svoji současnou hodnotu.

Proč investovat právě do diamantů

Mezi nejstabilnější patří v tuto chvíli investice do diamantů. Pokud chcete investovat do diamantů, pak máte jistotu, že Vaše peníze nepřijdou vniveč, ba naopak. Cena za diamanty totiž každý rok stoupá. I v dobách krizí jsou považovány za jistotu a lze je úročit až 30% procenty ročně, což je vskutku velmi výrazné zhodnocení Vašich peněz. Je pravdou, že obvykle bývá úročení ve výší od 3 do 10%. Na diamanty lze však uplatnit odpočet DPH, podobně jako například u zlata.

Nákup diamantů

Investiční diamanty jsou skutečně účinným způsobem, jak ochránit svoje peníze a navíc je i pravidelně zhodnocovat. Nákup diamantů dnes není žádným složitým procesem, i v České republice již existuje několik společností, které poskytují diamanty v surové podobě. A není také důvod, proč si nepořídit nějaké pěkné diamantové šperky, je třeba si jen dát pozor na to, aby byly opravdu pravé, jinak byste mohli lehce přijít o značnou část svých peněz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!