verze pro tisk

Firmy na prodej: Ready made s.r.o.

13. červen 2013

Podpora podnikání je v tuzemsku na stále lepší úrovni. Ač by mnozí z vás možná nesouhlasili, je tomu skutečně tak. Stačí si jen uvědomit, jak snadné dnes může být založení vlastní firmy, respektive její nákup.

Usnadněná práce při zakládání firmy

Díky tomu, že již několik let lze v rámci České republiky a Evropské unie prodávat takzvané ready made společnosti, zejména ready made s.r.o., mají podnikatelé výrazně usnadněnou pozici tehdy, chtějí-li začít podnikat okamžitě, bez nějakých dlouhých prodlev.

Ready made s.r.o. jsou společnostmi, které jsou založeny za účelem následného prodeje. To znamená, že firma, která je založí, je následně nabídne k prodeji zájemcům o podnikání.

Připraví všechny náležitosti, firmu fakticky uvede v život. Na kupujícího pak již zbývají jen drobné kroky, které lze vyřídit během několika hodin, maximálně dní.

Nákup ready made s.r.o. se vyplatí stále více lidem

Cena za firmy na prodej se pohybuje v řádech desetitisíců korun. To není nijak vysoká částka, vezmeme-li v potaz, kolik práce při jejím zakládání již bylo učiněno.

Cena za založení ready made s.r.o. je dále ovlivňována jejich sídlem.

Je logické, že ready made společnosti se sídlem v Praze jsou mnohem atraktivnější nežli ty, které mají sídlo uvedené v nějakém zapadlém městečku někde u hranic.

Sídlo firmy lze samozřejmě změnit, využít se dají i takzvaná virtuální sídla společností, kdy si podnikatel jen sídlo pronajme. Virtuální sídla jsou pak obvykle na lukrativních adresách, což zvyšuje konkurenceschopnost dané společnosti.

Firmy na prodej jistě mají slibnou budoucnost. Počet lidí, kteří si ready made pořizují, se rok od roku od zavedení této služby zvyšuje a dá se čekat, že tomu tak bude i nadále.

Komerční sdělení

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!