verze pro tisk

Exkluzivní partner Vodafone se stará o firemní zákazníky

1. březen 2013

Není nad to, když můžete volat z mobilního telefonu levně a také za minimální poplatky používat internet v mobilu. V případě osobní potřeby se vaše náklady dají celkem snadno hlídat, horší to však může být u firem. V mnoha firmách je zapotřebí prakticky neustále telefonovat a využívat datový tok. Snadno se však ale může stát, že firma za služby operátorovi zaplatí příliš mnoho peněz. Jak ale docílit toho, aby vaše firma neprovolala zbytečně moc peněz? Společnost A1 mobil, partner Vodafone, pro tyto případy nabízí své služby.

Služby A1 mobil

A1 mobil je společností, která pomáhá operátorovi Vodafone nalézt nové firemní zákazníky. Těm firmám nebo živnostníkům, kteří jsou u jiného operátora, dokáže provést analýzu volání, na základě níž rychle zjistí, zda by pro ně nebylo výhodnější přejít k operátoru Vodafone. Analýza však zdaleka není tím jediným, co společnost A1 mobil nabízí. V rámci svých služeb pomáhá firemním klientů zajistit kompletní přechod k Vodafone od konkurence a samozřejmostí je také následný servis, kdy pomáhá klientům řešit nastalé problémy, vybírá pro něj nejlepší možnosti a zajišťuje efektivní komunikaci s operátorem.

Recenze potvrzují dobrou spolupráci s A1 mobil

A1 mobil je pro firmy a živnostníky dobrým partnerem, díky němuž získají levné volání a další služby, které operátor nabízí. O kvalitě služeb A1 mobil koneckonců svědčí také reference, které naleznete na webových stránkách společnosti. Tyto recenze jsou vesměs kladné, klienti spolupráci s A1 mobil velmi oceňují.

A1 mobil podporuje nadaci Modrý hroch

A1 mobil také přispívá nadačnímu fondu Modrý hroch. Za každého nového firemního klienta, který podepíše smlouvu, odvádí do nadačního fondu částku ve výši 100 Kč. Více informací o nabídce společnosti A1 mobil se dozvíte na stránkách a1mobil.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!