verze pro tisk

Zajištění pronájmu vozidla v zahraničních zemích

10. prosinec 2012

Na dovolenou do zahraničí většina z nás vyráží letecky, případně autobusem, vlastní automobil necháváme doma. Jet autem na dovolenou je poměrně zdlouhavou záležitostí, navíc je nepříjemné, pokud se nám vůz někde na cestě porouchá. Pravdou je, že pokud máme na dovolené vlastní vůz, můžeme si zajet, kam se nám zlíbí. Ani tehdy, nemáme-li k dispozici vlastní automobil, však nemusíme v zahraničí spoléhat na veřejnou dopravu, stačí vědět, kde si lze půjčit a pronajmout vozidlo.

Holiday Autos

Pronájem automobilů v cizině je v dnešní době velmi snadnou záležitostí. Situaci navíc usnadňuje i fakt, že v České republice již několik let působí společnost Holiday Autos. Ta totiž zprostředkovává pronájem vozidel v mnoha státech v Evropě i ostatních kontinentech. Přes společnost Holiday Autos si tak můžete snadno a rychle ještě před odletem do zahraničí zajistit například pronájem aut v USA, půjčení auta v Itálii a mnoha dalších zemích.

Pronájem aut ve více než 50 zemích na celém světě

Holiday Autos CZ patří do skupiny Holiday Autos International, která je jednou z největších společností, jež zprostředkovává pronájmy vozidel v různých zemích po celém světě. Jejích služeb využívají statisíce lidí ročně. Celkem Holiday Autos působí již ve více než padesáti zemích, v nichž nabízí k pronájmu 75 tisíc vozidel od mnoha významných půjčoven aut.

Díky pronájmu vozidla bude vaše dovolená záživnější

Díky službám společnosti Holiday Autos se budete moci na dovolenou do zahraničí vypravit v klidu a s pocitem, že zde k cestám za poznáním země využijete pronájem automobilu. Díky němu si prohlédnete mnohem více kulturních památek, stihnete navštívit větší počet míst a zažijete tak více zábavy.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!