verze pro tisk

Půjčovna aut s pobočkami po celé České republice

20. září 2011

Při cestování po České republice i zahraničí je nejpohodlnější mít k dispozici vlastní vůz. Ne každý, kdo vlastní řidičské oprávnění, však má svoje auto. V případě, že se tak na cesty chceme vypravit autem, je dobré využít služeb autopůjčovny.

Autopůjčovna s pobočkami po celé ČR

Pro tyto případy je vhodné vybrat si opravdu dobrou autopůjčovnu, která má kvalitní vozový park a zároveň nabízí dobré ceny. Mezi takovéto firmy se řadí kupříkladu autopůjčovna Czechocar. Tato společnost působí na našem trhu již od počátku devadesátých let minulého století, za dvacet let si vybudovala značné renomé a dnes má pobočky po celé České republice. Kromě Prahy, Ostravy, Brna či Českých Budějovic můžete najít její pobočky v dalších více jak 70 městech.

Automobil lze vrátit i mimo území naší republiky

Autopůjčovna Czechocar si zakládá na kvalitním vozovém parku. Při zapůjčení vozu tak máte jistotu, že vůz bude spolehlivý. Jako bonus umožňuje autopůjčovna Czechocar po domluvě možnost vrátit zapůjčený automobil i mimo území ČR, a to v rámci Evropské unie. Jedná se o tzv. jednosměrný pronájem. Navíc dává nyní k dispozici i možnost využít speciálního Cestovního programu, díky kterému Vás zapůjčení vozu na poznávací cesty po České republice vyjde ještě levněji.

Pohodlné cestování se zapůjčeným vozem

Autopůjčovna je zde pro každého řidiče, který v danou chvíli potřebuje cestovat po vlastní ose a nemá z nějakých důvodů k dispozici vlastní automobil. Za dobré ceny se dá zapůjčit u autopůjčovny Czechocar automobil, kterým se dostanete, kam budete chtít.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!