verze pro tisk

Při cestě na dovolenou se budou hodit střešní nosiče na auto

25. červenec 2011

Při cestování osobním automobilem na dovolenou je potřeba myslet na to, že kufr vozu má svoje limity. Rozhodně nepočítejme s tím, že se nám do něj vejde vše, pokud jedem s celou rodinou například na čtrnáctidenní dovolenou. Chceme-li si navíc vzít s sebou kola, lyže či jiné větší předměty, pak bude potřeba si na auto pořídit střešní nosiče.

Zvětší se úložný prostor automobilu

Střešní nosiče jsou výborným pomocníkem pro přepravu prostornějších věcí. Díky nim nemusíme pořizovat přívěs či větší auto, na střechu vozu se do střešních nosičů vejde opravdu velké množství věcí.

Varianty střešních nosičů Thule

Mezi nejspolehlivější patří střešní nosiče Thule. Tyto střešní nosiče jsou určeny prakticky pro všechny druhy automobilů a lze je pořídit v mnoha variantách. Jejich předností jsou zejména snadná montáž a bezpečnost. Střešní nosiče Thule vydrží i extrémní počasí, dají se tak bez problémů použít i v zimních období.

A jaké střešní nosiče firma Thule nabízí? Mezi nejvyužívanější patří například klasické nosiče kol, které se hodí pro milovníky cyklistiky. Dále se na cesty autem hodí střešní boxy, nosiče lyží a snowboardů, přepravní koše či nosiče pro vodní sporty.

Bezpečná doprava větších předmětů

Střešní nosiče Thule jsou zárukou, že kola, lyže či jiné věci dovezete na místo v pořádku bez jakéhokoliv poškození. Stačí jen jednoduše předměty upevnit na střešní nosič Thule a můžete vyrazit.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!