verze pro tisk

Povinné ručení může být s mnoha bonusy a výhodami

24. srpen 2011

Majitelé osobních automobilů a motocyklů mají ze zákona danou povinnost sjednat si povinné ručení. To si lze zařídit dnes u mnoha pojišťoven. Některé z nich dokonce nabízejí k povinnému ručení i různé bonusy, například pro řidiče, kteří jezdí dlouhou dobu bez nehody apod.

Co kryje povinné ručení

Povinné ručení pokrývá případné finanční ztráty, které jsou spojeny s dopravními nehodami. Bez něho by byl řidič vystaven velkému riziku, že při způsobení dopravní nehody bude muset hradit poškozenému velkou sumu peněz.

Už nyní je dobré si sjednat povinné ručení na příští rok

Nyní si lze sjednat povinné ručení online. V případě, že nevíte, na jakou pojišťovnu se obrátit, pak si vždy raději porovnejte nabídky více pojišťoven. Najít se dají i pojišťovny, které mají pojištění odpovědnosti za škodu až do výše 70 milionů Kč, nebo poskytují několikaprocentní slevy za každých 12 měsíců bez způsobení škody při řízení dopravního prostředku. Kromě těchto služeb by v pojištění měly být zahrnuty každopádně také asistenční služby, a to nejlépe po 24 hodin 7 dní v týdnu tak.

Povinné ručení je nutností, nikoliv alternativou. Bez něj v žádném případě není radno se zapojovat se svým automobilem či motocyklem do silničního provozu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!