verze pro tisk

Novinky ze světa pneu Continental

8. červenec 2013

Výrobci pneumatik v poslední době přinášejí spoustu novinek. Pneu jsou tak rok od roku stále kvalitnější a tím pádem i bezpečnější. Roste také počet obchodníků, kteří pneu prodávají. Zákazníci tak mají větší možnosti při výběru nových pneumatik pro svá vozidla. Typickou ukázkou kvality a spolehlivosti jsou pneumatiky Continental.

O společnosti Continental

Pneumatiky Continental se vyrábějí již od roku 1871, jedná se tak o jednu z nejstarších značek na trhu. Její věhlas neopadl ani v současnosti, ba spíše naopak.

Firma je dnes druhým největším výrobcem pneumatik na světě. Své pobočky má v mnoha zemích po celém světě. V České republice se pod její taktovkou vyrábějí známé pneumatiky Barum.

Jeden příklad nových pneu za všechny

Pneumatiky Continental přinášejí každý rok na trh novinky, a to pro osobní i užitková vozidla. V současné době jsou výbornou novinkou kupříkladu pneumatiky ContiPremiumContactTM 5.

Tyto univerzální pneu jsou určeny pro osobní automobily střední třídy, jsou však vhodné také pro luxusnější typy vozidel. Díky dokonalému vyvážení se vyznačují velmi dobrými jízdními vlastnostmi.

Mají mimořádně krátkou brzdnou dráhu, a to na všech typech vozovek. Jsou velmi bezpečné a mají i dlouhou trvanlivost.

Continental- špička ve svém oboru

Nejen výše uvedený příklad, ale i další pneumatiky Continental se dají označit za špičku ve světě pneu.

Není proto divu, že pneumatiky Continental nabízejí ti nejlepší prodejci na tuzemském trhu. S pneu od společnosti Continental prostě uděláte výhodný nákup.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!