verze pro tisk

Na zájezd od německé CK se dá odletět i z Prahy

26. duben 2012

S blížícím se létem se mnozí z nás začínají stále více zajímat o to, jaké zájezdy jsou letos v cestovních kancelářích k dispozici. A je pravdou, že opět převládají tradiční destinace, jako jsou Itálie, Řecko či Chorvatsko. Pro některé lidi jsou však zájezdy do těchto zemí již fádní a letos od dovolené očekávají přeci jen větší zážitek. V tomto případě jsou určitě dobrou volbou nějaké exotické zájezdy.

Exotická dovolená

Exotická dovolená je mnohdy zážitkem na celý život. Destinace typu Srí Lanka jsou stále více vyhledávané. Problémem je, že většina českých cestovních kanceláří tyto zájezdy na míru pro náročnější klienty příliš nenabízí. Řešením pak mohou být zájezdy německých ck, které do exotických krajin létají po celý rok. Výhodou u těchto zájezdů je navíc i fakt, že jsou obvykle daleko levnější nežli stejné zájezdy u našich cestovém. Je to dáno tím, že německé cestovní kanceláře si obvykle rezervují celý hotel i letadlo, tudíž mají na osobu nižší náklady a mohou tak snížit i celkovou cenu zájezdu. Někomu však může vadit, že exotická dovolená od německé cestovní kanceláře má odlety z německých letišť, kam je třeba se z ČR dopravit po vlastní ose.

Zájezdy od německých cestovních kanceláří s odlety z Prahy

Nyní se však tato situace mění, a to díky cestovní kanceláři Rudolf Reisen. Tato CK totiž umožňuje zvolit si letenky a zájezdy od německých ck s odlety přímo z Prahy, což je pro našince mnohem pohodlnější. Rudolf Reisen je předním prodejcem zájezdů německých ck v České republice, nabízí klasické i last minute zájezdy do celého světa.

Pakliže tedy chcete letos prožít krásnou dovolenou v některé z exotických zemí, pak neváhejte navštívit webové stránky společnosti Rudolf Reisen - rudolfreisen.cz. Více informací o dovolené s touto cestovní kanceláří se dozvíte také na zelené lince 800 100 567.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!