verze pro tisk

Na zájezd či výlet se vyplatí objednat si soukromý autobus

13. únor 2012

Na dovolenou k moři, ale i třeba na školní výlety se můžeme dopravit mnoha způsoby. Pakliže nechceme volit přepravu, kterou nám zajistí například sama cestovní kancelář ( což bývá dosti drahé) a zároveň nechceme jet vlastním autem, neboť je nás příliš mnoho a muselo by jet hned několik automobilů najednou, můžeme si zajistit soukromého dopravce, který nám poskytne autobus.

Soukromý autobus vyjde levněji nežli cestování autem

Přeprava osob soukromými autobusy je jednou z nejlevnějších variant cestování, která mnohdy vyjde levněji nežli cesta autem či veřejnou hromadnou dopravou.

Pořádáte-li školní výlety, zájezdy do zahraničí či například jedete se svým klubem na sportovní zápas do jiného města a nemáte zajištěnu dopravu, pak můžete využít služeb společnosti Autobusy Šafařík. Tato firma má s přepravou osob bohaté zkušenosti. Je schopna nabídnout autobusy Neoplan a Bova, které jsou komfortní, pohodlné a bezpečné.

Na společnost Autobusy Šafařík jdou dobré reference

Zkušení řidiči Vás dovezou kamkoliv v rámci celé Evropy. Autobusy Šafařík jsou k dispozici všem lidem, kteří chtějí cestovat hromadně a přitom nechtějí využít služeb veřejné hromadné dopravy. Soukromý dopravce je spolehlivý a ochotný se domluvit na specifických podmínkách. Skupiny, které služeb společnosti Autobusy Šafařík již v minulosti využily, potvrzují, že si firma zakládá na vysoké kvalitě svých služeb a dodržování smluvených podmínek.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!